Złapany na własne życzenie. Pijany diler w rękach policji

  • 09.06.2021, 16:23
  • redakcja
Złapany na własne życzenie. Pijany diler w rękach policji
Tomaszowscy funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, w którego samochodzie zabezpieczono blisko 200 gramów narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat więzienia.

6 czerwca 2021 roku o godzinie 6:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że  przy ulicy Jałowcowej stoi zaparkowany samochód, który zablokował wjazd do pobliskiej szkoły. Pod wskazanym adresem policjanci zastali volkswagena golfa, a wewnątrz pojazdu śpiącego mężczyznę.

Okazało się, że 29-latek był nietrzeźwy, miał ponad promil na alkoholu w organizmie. Na fotelu pasażera leżały dilerki wypełnione białymi kryształkami. Po ich zliczeniu okazało się że w 99  znajdowało się ponad 100 gramów kryształków.

W samochodzie policjanci znaleźli jeszcze 20 dilerek oraz torbę foliową, w których znajdowało się 70 gramów marihuany oraz pudełko z kolejnymi 30 gramami kryształków.

29-latek został zatrzymany i przewieziony do tomaszowskiej komendy.  Po zbadaniu próbek specjalistycznym testerem do narkotyków ustalono, iż białe kryształki to mefedron.

29-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

2
2 09.06.2021, 16:47
Ciekawe jak dojechał? Czy zarzuyty dostanie za jazdę po pijaku? Teoretycznie na tym go nie złapali.

Narkotyki są dla mnie mało istotne. Nigdy nie będę jego klientem. Ale tak jeżdżą.

Przez trzy godziny na właczonym silniku zdarza się również spać kapturowcą,  „raperom” w BMW u zbiegu Jerozolimskiej z św.Antoniego. Przyznam szczerze, że pierwszy raz w życiou coś takiego widziałem. Ale małe miasta to bardzo często patologiczne ekstrema.

Pozostałe