Patrycja Rzeźnik złotą medalistką prestiżowego Turnieju Karate Kyokushin

  • 13.06.2021, 21:15
  • redakcja
Patrycja Rzeźnik złotą medalistką prestiżowego Turnieju Karate Kyokushin
Trójka podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego – Patrycja Rzeźnik, Patrycja Dziubałtowska oraz Tymon Pryczek z Tomaszowskiej Sekcji RKKK 29 maja 2021 r. brała udział w Turnieju Randori Cup w Radomsku.

Przepięknie zaprezentowali się wszyscy ale na szczególne wyróżnienie zasługują dwie wojownicze Patrycje. Pierwsza z nich czyli Patrycja Rzeźnik nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom w kumite w kategorii wagowej do 56 kg i zdobyła w przepięknym stylu złoty medal. Patrycję Rzeźnik trzeba pochwalić tym bardziej, iż swoje dwie pierwsze walki skończyła przed czasem (ippon – dwukrotne kopnięcie w głowę) zaś w finale pewnie wygrała na punkty. 

Nasza druga fighterka, Patrycja Dziubałtowska, podeszła do zawodów ze swoim stoickim spokojem. Pierwsze walki pewnie wygrane, niestety w walce o wejście do finału nieznacznie na punkty uległa zawodniczce gospodarzy. Niemniej  mamy brąz  w tych bardzo mocno obsadzonych zawodach. I nasz najmłodszy wojownik Tymon Pryczek, już w pierwszej walce trafił na bardzo utytułowanego zawodnika z Limanowej, zwycięzcę kategorii, i po bardzo wyrównanej walce musiał uznać jego przewagę w tym dniu.

Gratulacje dla naszych wspaniałych karateka i ich trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego.

Turniej był zorganizowany zorganizowany przez Radomszczański Klub Karate z Sensei Michałem Błachem na czele. W turnieju uczestniczyło 280 zawodników z 28 klubów. Sędzią głównym zawodów był Shihan Eugeniusz Dadzibug.

Turniej objęty był Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Radomska pana Jarosława Ferenca oraz Starosty Powiatu Radomszczańskiego pani Beaty Pokory.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe