Chciał przepłynąć Zalew. Tragedia nad Zalewem Sulejowskim

  • 21.06.2021, 17:49 (aktualizacja 21.06.2021, 17:55)
  • redakcja
Chciał przepłynąć Zalew. Tragedia nad Zalewem Sulejowskim
20 czerwca 2021 roku policjanci parę minut po godzinie 20.00 otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 34-latka, który około godziny 16.00 wszedł do Zalewu Sulejowskiego z zamiarem kąpieli . Prawdopodobnie planował przepłynąć wpław na drugi brzeg.

Kiedy znajomi, którzy zostali na plaży stracili go z oczu zaczęli go szukać. Po nieudanych próbach znalezienia towarzysza postanowili zaalarmować służby ratunkowe. W poszukiwaniach zaginionego mężczyzny oprócz piotrkowskich policjantów brali udział funkcjonariusze straży pożarnej.

Do sprawdzenia linii brzegowej z drugiej strony zalewu wykorzystano quada strażaków ochotników. Obszar poszukiwań zaginionego 34-latka objął również wysepki, do których mógł mężczyzna dopłynąć.

Niestety w poniedziałkowe przedpołudnie  dryfujące ciało 34-latka w wodzie zalewu w Barkowicach zauważył jeden ze znajomych mężczyzny.

 

Tylko w minioną sobotę i niedzielę w Polsce utonęło aż 15 osób. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa nad wodą!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darek
Darek 21.06.2021, 21:58
Kolejny, któremu się tylko wydawało, że umie pływać. Z Barkowic na drugi brzeg nie ma więcej, niż kilometr. A może po prostu zasłabł?

Pozostałe