Skrzynka rozdzielcza na chodniku

  • 05.07.2021, 14:08 (aktualizacja 05.07.2021, 17:35)
  • grzegorz
Skrzynka rozdzielcza na chodniku
Temat kierowany jest bardziej w kierunku tomaszowskich służb energetycznych. Dotyczy chodnika przy nowym bloku na Wiejskiej 12/18.

Kiedyś był tu parking (w gogle maps, wciąż zresztą jeszcze jest) i skrzynka była wkomponowana w płot i nie była widoczna. Właściciel terenu się zmienił, wybudowano blok, powiększono chodnik a skrzynka pozostała.

Wygląda to teraz co najmniej komicznie, mogłoby trafić do TVNTurbo do "Absurdów drogowych".

Skrzynka rozdzielcza stoi niemal na środku chodnika a obok wychodzi gruby peszel, możliwe, że z przewodem zasilającym do całego bloku.

Rok jak już blok oddano do użytku a tego nikt poprawić chyba nie zamierza. Może zakład energetyczny o tym nie wie?

Może to tak zostać już na stałe? Jest to zgodne z przepisami? Na pewno nie tymi zdroworozsądkowymi.

Jak ma tędy przejść ktoś z wózkiem?
 

grzegorz

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 07.07.2021, 09:02
Straży miejskiej zgłosić, od tego oni są, od tego są oni ;-) Z bubli ciekawa jest też nie dokończona ul. Popiełuszki... Ktoś coś?
Strażak
Strażak 06.07.2021, 20:35
Jest prawo energetyczne oraz prawo budowlane i tam wszystko jest ładnie opisane jak to powinno być zapewniam że to co widać to prokuratura powinna się tym zainteresować gdyż jet to narażenie zdrowia lub życia
..... ..
..... .. 06.07.2021, 05:38
Z tej RB będzie lafowany milion aut elektrycznych morawieckiego i wózek kaczora jak już nie będzie mógł chodzić.
..... ...
zzz
zzz 05.07.2021, 23:00
Ta skrzynka to pikuś, gdzieś jest skrzynka która jest systematycznie zalewana wodą podczas deszczu...
varan
varan 05.07.2021, 20:40
To że nie można przejść z wózkiem, to raczej wina dwóch bezmózgowców, którzy w ten sposób zaparkowali samochody
Mieszkaniec Wiejskiej
Mieszkaniec Wiejskiej 05.07.2021, 22:27
Ciekawe, gdzie ty miałbyś mózg jak w tym rejonie nie można zaparkować samochodu z uwagi na brak miejsca. A nie pomyślałeś, że urządzenia energetyczne mogą być pod napięciem?
Osobny temat to ten słynny już apartamentowiec. Państwo z bloku ma 2 parkingi: podziemny i zamykany szlabanem, a parkują samochody przed blokiem spółdzielni Nasza Chata.
Po co im
Po co im 07.07.2021, 11:38
samochody, gdy nie mają miejsca parkingowego. Czy muszą je parkować na chodniku? A nie wiedzą, że powinni pozostawić 1,5 m chodnika dla pieszych.
Niedługo piesi będą musieli chodzić jezdnią, bo na chodniku będą szaleć rowerzyści, hulajnogowcy i parkować będą samochody.
Ktoś powinien zrobić z tym porządek.
UK
UK 06.07.2021, 20:34
A kto Ci każe parkować pod blokiem ja mieszkając w UK parkowałem auto kilka ulic dalej i było ok.
WuPe
WuPe 07.07.2021, 08:58
Czy mieszkanie w UK jest w tym temacie jakimś wyznacznikiem?

Pozostałe