W Lubochni protestują. Wójt umywa ręce. Konflikty na okręgowej murawie

  • 07.07.2021, 10:08 (aktualizacja 07.07.2021, 10:29)
  • redakcja
W Lubochni protestują. Wójt umywa ręce. Konflikty na okręgowej murawie…
Źle się dzieje w LKS-ie w Lubochni. Tak uważają kibice tamtejszej drużyny boją się, że zespół spadnie do B-klasy przez decyzje podejmowane przez władze klubu. Co na to władze gminy? Wójt, Piotr Majchorwski uważa, że to nie jego sprawa i nie może ingerować w decyzje niezależnego stowarzyszenia sportowego.

Zakończył się ciężki sezon 2020/2021 KEEZA Piotrkowskiej Klasy Okręgowej grupa 2. Zespoły zmęczone, z kontuzjami z radością czekały na ostatni mecz. Teraz zasłużona przerwa na odpoczynek i czas na okres przygotowawczy. Czy w takich samych składach i nastrojach? Chyba raczej nie w LKS Lubochnia. Od jakiegoś czasu słychać i widać nerwowe ruchy Zarządu LKS Lubochnia. Usilne szukanie trenera, straszenie zwolnieniem. Co jest powodem??? Podobno zła atmosfera w klubie, skłóceni zawodnicy. No to chyba ja zwykły kibic i wielu innych oraz Zarząd oglądamy inne mecze i widzimy innych zawodników. Panowie Prezesi zastanówcie się nad swoimi „pochopnymi” decyzjami. Nie rozwalajcie tego co dobrze funkcjonuje.

- pisze znany w Lubochni kibic klubu. 

Powodem niepokoju są informacje o planach zmiany trenera drużyny LKS. Kibicie obawiają się, że może to doprowadzić do upadku druzyny i jej spadku do B-klasy.

 Nie doprowadźcie do tego żeby w Lubochni znów zawitała „B” klasa. „Asy z B klasy” możemy oglądać w TV.

Kibicie przekonują, że jeśli są jakieś zastrzeżenia do pracy trenerskiej, to trzeba w sposób cywilizowany rozmawiać, wyciągnąć wnioski, wyznaczyć cele dla drużyny i trenera. 

Potajemnie szukać i w teczce przywieźć nowego trenera, który na marginesie spuścił w tym sezonie swój zespół do „A” klasy.

Faktycznie o zmianie trenera klubu poinformował za pośrednictwem swojej strony na FB. 

 

 

Co na to wójt gminy Piotr Majchrowski?

W naszej gminie kiedyś władze próbowały zarządzać ręcznie LKS-em i dobrze się to nie skończyło. Klub to podmiot autonomiczny i nie podlegający gminie. Gmina kontroluje klub w zakresie wykorzystania udzielonej dotacji. Pozwólcie zatem że nie będę wkraczał w wewnętrzne konflikty i proponuje abyście rozstrzygnęli je we własnym gronie zgodnie z obowiązującymi przepisami. A prywatnie radzę powściągliwość w emocjach i komentarzach ponieważ chcecie być poważni a zaczyna robić się trochę śmiesznie. Proszę uważajcie również na dobrych wujków z pogranicza polityki. Nie wierzę że nie można się spotkać i porozmawiać we własnym gronie tylko okładać się na Facebooku. Klub to społeczność a nie pojedyncze osoby.

 - komentuje na portalu społecznościowym i nie spotyka się z dobrym odbiorem kibiców drużyny z Lubochni. 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Halina
Halina 07.07.2021, 22:21
Niestety ale zawiodłam się totalnie w lubochni jest gorzej niż za jozwika
niech tylko mi przyjdzie z tą gazetką łysej pały przed wyborami to ja już będę wiedziała co zrobić.
Kibic
Kibic 07.07.2021, 15:15
Jezeli zarzad postawi na swoim i wyrzuci trenera. Jestem pewien ze klub sie rozpadnie, chlopaki odejda do innych klubow, a w Lubochni bedzie mogl sobie pograc na boisku Pan Krzysiu z wnukami
Polak
Polak 07.07.2021, 15:09
Lubochnia obudź się i walcz . Przykładem jest absurd jakim jest latarnia uliczna na środku chodnika koło wiaduktu S8 . Ewenement na skalę Polski a nawet świata.
Olek
Olek 07.07.2021, 14:27
Żal chłopaków i ich zdrowia co zostawiali dla klubu .... Wizerunek "klubu" kapitalny👏👏👏
#zmp
#zmp 07.07.2021, 14:01
Oczywiście że prezesowi odpowiada kopanie się w b klasie więcej pieniążków do kieszeni można włożyć
Laris
Laris 07.07.2021, 13:32
wójt nie tylko w tym temacie umywa ręce, w każdym innnym również
jest tak mądry że niedługo mu głowa od samozachwytu pęknie
oczywiście jak to w jego zwyczaju napisze wykład aby autorzy nieprzychylnych komentarzy mówili wprost i mieli odwagę mu mówić
A jak już się odważysz i powiesz to wtedy "nie jego sprawa", on nie może itp. itd.
Ujazd
Ujazd 07.07.2021, 12:25
W każdej gminie rządzi wójt i jak on chce to jest dobrze a jak nie chce to jest źle, proste. Przykład gmina Ujazd jak stalówka była potrzebna żeby zdobyć głosy, żeby być wójtem to pimagal jak już został wójtem olał. I zamiast 4ligi jesteśmy przeciętniakami w okręgówce. I JEST OK. Wójt bez ambicji i honoru.
Ujazd
Ujazd 07.07.2021, 11:53
Chłopak zrobił dobra robotę, wszyscy go sciskali robili sobie zdjęcie na końcu go wyplułi bo chciał się rozwijać i nie być przeciętnym, wypisz wymaluj sytuację sprzed 2 lat w Niewiadowie trener zrobił super robotę, wyciągnął Stalówkę z przeciętności ale niestety Stał się za silny on i prezes a pan wójt znalazł sobie pretekst żeby sposcic stalówkę do okręgówki i znów jest przeciętnie, wszyscy mówią o wojcie jako Zbawicielu, przykre to naprawdę.
Ajdejano
Ajdejano 08.07.2021, 15:09
Chłopie: Ty tak pier...., jak ten "Piotrek" powyżej. Ludzie!!! Pier... wam się w tych pustych główkach ??? Nie macie nic innego do roboty ???
Weźcie się za swoje baby albo zacznijcie coś lepszego robić dla siebie i dla swoich najbliższych!!! Nie bądźcie zwykłymi, lokalnymi patałachami!!!

Pozostałe