Kiedy nie jesteś w stanie dojść do toalety. Kiedy nie możesz oddychać. Kiedy każdy krok wymaga niewyobrażalnego wysiłku

  • 30.07.2021, 23:57 (aktualizacja 31.07.2021, 08:24)
  • redakcja
Kiedy nie jesteś w stanie dojść do toalety. Kiedy nie możesz oddychać.…
Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie. Proste odpowiedzi na nie mają jedynie internetowi "szamani". Każdy z nas ma wolny wybór. Choroba może dosięgnąć każdego. Jak przechodzi się covid-19. Umierają także ludzie młodzi. Co czują lekarze, któym umierają pacjenci. O tym między innymi rozmawialiśmy razem z doktor Moniką Zołą w telewizji TeleTeamTV.

loadingŁaduję odtwarzacz...

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hej
Hej 03.08.2021, 12:27
Dobre, facet sam się nie zaszczepi a namawia innych. Ta niby szczepionka u wielu osób powoduje zakrzepicę, w efekcie wylew, zawał. D-dimery powinni mieć badane wszyscy przed szczepieniem. A tu nikt nie kwalifikuje do szczepień pod kątem krzepliwości krwi tylko kłują taśmowo, jak leci. Więcej ludzi umarło na wylew po szczepieniu jak na covid. Sam covid jest chorobą u niektórych ciężką jak się ją źle leczy na początku. Jak wysłuchać rozmowę to lekarka to sama przyznała. Pacjenci trafiali do niej na oddział po tygodniu czy dwóch. Dlaczego nie dostali leków antywirusowych do leczenia w domu? Leczenie zaczeli tak naprawdę dopiero w szpitalu, gdy już było za późno. Daleki krewny żony zmarł na covid i wiem co mówię. W zasadzie to został zamorodowany najpierw przez teleporadę a później przez lekarzy oddziału covidowego. Inne miasto. Dopuścili do infekcji innej bakteryjnej. Lekarka nawet się chwali że u niej jest tak samo. Zakażenie szpitalne zabiło jej pacjentów. Pomyliła się chyba z powołaniem. Po takich słowach to na weterynarza się nawet nie nadaje. Przepraszam tu weterynarzy bo lepiej leczą zwierzęta jak co niektórzy lekarze ludzi. Ale wrócę do moich doświadczeń z covidem. Żona po smutnym doświadczeniu z wujem, kupiła w internecie amantadynę, w aptece witaminy b ileś, d ileś i coś tam jeszcze. Na zaś, na wypadek. Przydało się. Mnie mocno połamało ale do rana przeszło. Nie pamiętam jaka była nazwa handlowa, bym musiał się żony zapytać. Ale trzeba trzymać w domowej apteczce bo szpitalu to nie wiadomo czy się wyjdzie. A co do szczepionek to po szczepieniu dalej można się zarazić, ciężko chorować, zarażać innych i umrzeć na covid. Krawczyk np i inni
precz z foliarzami
precz z foliarzami 04.08.2021, 01:07
Tylko źe nie istnieje lęk na covid. Jedynym remedium jest szczepienie. Poza tym jesteś parszywym kłamcą ponieważ na covid zmarła ogromna ilość ludzi w Polsce, bo prawie 80 tyś, natomiast z powodu szczepienia umarło raptem kilka. Poza tym szczepienie uratowało źycie większej liczbie osób niź spowodowało śmierci czy powikłań. Nie szczep się, ale nie okłamój pozostałych, szkodliwy foliarzu.
Lech
Lech 05.08.2021, 21:28
W realu nie mial być odwagi tak mnie i moich znajomych majacych swoje zdanie nazwać ale internet cie chroni. Szczep sie to twoje życie kiedys jakas prawda wyjdzie na jaw. Czym jest covid itd. Komentarz HEY to czysta prawda. Znam lekarzy i ich rodziny co nawet slychac nie chca o szczepieniach.
precz z foliarzami i Lechem foliarzem
precz z foliarzami i Lechem foliarzem 07.08.2021, 01:21
Lech, Co byś mi w realu zrobił? Chyba ładnie przeprosił i podwinął ogonek. Internet ciebie raczej chroni. Jesteś kompetentny bo znasz jakiegoś lekarza antyszczepa? W środowisku medycznym też są czarne owce np homeopaci i antyszczepionkowcy. Znajdą się też skorumpowani złodzieje i zwyczajni niedouczeni, których nie powinno być w zawodzie.
Człowiek 2
Człowiek 2 01.08.2021, 18:15
Nie szczepcie się antyszczepionkowcy!!! Ale weźcie na siebie odpowiedzialność za cierpienie i śmierć ludzi ktorych zarazicie a którzy chętnie by sie zaszczepili ale nie mogą z powodów medycznych lub dzieci dla których szczepionka nie zostala jeszcze dopuszczona. Oczywiście kwestią bezsporną jest , że gdy zachorujecie na Covid-19 nie wezwiecie Pogotowia i nie będziecie sie pchać do szpitala tylko godnie w zaciszu swojego domu udusicie się twierdząc nadal, że szczepionki są złe. A jeśli np. stracicie rękę lub nogę w wypadku to radzę przypalic sobie kikuta rozpalonym żelazem i nie zawracać *** lekarzom, pielegniarkom i ratownikom bo ci będą zajeci leczeniem chorych na Covid.
obserwator
obserwator 30.07.2021, 08:57
Wywołam burzę, ale śmiem twierdzić, że ponad połowa zmarłych na cowid w szpitalach zmarła z braku opieki nad chorymi.
M
M 07.08.2021, 01:38
Tak, antyszczepionkowców powinni byli zatrudnić w szpitalach, oni by wszystkich wyleczyli, w dodatku przy pomocy tylko taniej, dostępnej wszędzie witaminy C. Nie było by pandemii covid, nowotworów, nie było by niczego. Oni wszystko wiedzą najlepiej, a cały świat nauki jest w błędzie.
My ludzie
My ludzie 30.07.2021, 13:53
Ci co podjęli decyzje o zamknieciu sluzby zdrowia i przerwaniu wielu terapii w tym onkologicznych sa wspołwinni smierci tych osób lub kalectwa. Zawaly, udary, wypadki i nowotwory to jest plaga i dopoki my nie zadzialamy to bedziemy zniewoleni nadal. A przymus szczepień jest bezprawny i bedzie tragiczny w skutkach. Nie mozemy na to pozwolić.
...)
...) 31.07.2021, 06:12
ilu was... tych ludzi jest?
Ludzie
Ludzie 31.07.2021, 09:26
Niestety jak widać za malo, ale ludzie juz przecieraja oczy i to medycy ktorych medialny sciek nie dopuszcza do glosu. Dla przykladu sędzia prof. Gesler jak miala covid siegnela po amantadynę a nie po szpryce. I tak robi wielu ludzi na stanowiskach, ale nam wciska sie nieprzebadana wakcyne. Przeciez chyba nie wierzycie ze Duda i kilku innych pokazowych testerow wzieło to co nam sie daje?
placebo
placebo 04.08.2021, 01:13
Tylko źe szczepionka jest skuteczna, a amantadyna ma taką skuteczność jak placebo.
Medyk
Medyk 06.08.2021, 20:12
Skuteczna tylko ze codziennie widze zerowe przeciwciała ludzi po dwoch dawkach szczepienia. I gdzie ta ochrona? Albo placebo dostali albo skutecznosc jest znikoma a nawet zadna u wielu ludzi.
placebo
placebo 07.08.2021, 01:26
Medyk, gdzie widzisz te zerowe przeciwciała ? Ludzie po dwóch dawkach nie robią testów.
Wy płaskoziemcy
Wy płaskoziemcy 31.07.2021, 00:54
Wszystkie oszołomy i foliarze przestają być oszołomami i foliarzami w momencie, w którym terapie proponowane przez internetowych szarlatanów okazują się nieskuteczne, a choroba nie daje się leczyć czosnkiem, witaminą c - lewoskrętną, wlewami witaminowymi, czy wodą utlenioną wstrzykiwaną dożylnie. Wtedy do foliarza dociera, ale nie dociera do innych foliarzy, każdy z nich musi się sam przekonać na własnej skórze ponieważ wszystko jest spiskiem sponsorowanym przez rząd światowy, koncerny, WHO itp.
Andrzej
Andrzej 31.07.2021, 09:21
Psychopato juz jesteś stracony w oczach ludzi. Namawiasz do eksperymentu na dzieciach juz w historii jeden taki był co dzieci i doroslych testował dla dobra nauki. Prymitywny jestes to pewnie nie wiesz o kogo chodzi ale dopytaj, to ci powiedzą. I nie pisz foliarze to bo slowo pojawa sie wypowiadane przez reżimowych durni a nikt z was nie wie co to znaczy.
Wy płaskoziemcy
Wy płaskoziemcy 04.08.2021, 01:22
Andzreju foliarzu, idź zrobić sobie lewatywę z witaminy C, koniecznie lewoskrętnej. Dobrze ci zrobi na ból D...I koniecznie chroń swoje dzieci przed leczeniem, nawet gdyby kaszlały krwią.
McMarek
McMarek 01.08.2021, 15:32
Dobrze, że ty jesteś tylko idiotą.

Pozostałe