Witko, to Twój koniec!

  • 31.07.2021, 19:50 (aktualizacja 01.08.2021, 11:19)
  • redakcja
Witko, to Twój koniec!
Tak zaczyna się mail, jaki wczoraj przyszedł na skrzynkę pocztową tomaszowskiego magistratu. Jego autor grozi śmiercią Marcinowi Witko. Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego nie jest jedyny na liście psychopaty.

Podobne maile z pogróżkami otrzymali także Prezydent Wrocławia - Jacek Sutryk, Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, Gdańska - Aleksandra Dulkiewicz oraz Poznania Jacek Jaśkowiak.  Ich treść jest na tyle zbieżna, że można podejrzewać, że autorem maili jest ta sama osoba.

Samorządowcy nie mają wątpliwości, że maile i zawarta w nich agresja (na razie) słowna, są wynikiem trwającej od kilku lat kampanii nienawiści prowadzonej w internecie. Co gorsza często biorą w niej udział politycy z pierwszych stron ogólnopolskich gazet.

Witko to twój koniec. jesteś na mojej liście osób do odj... w trybie ekspresowym za to co zrobiłeś mojej rodzinie. nie dożyjesz następnego tygodnia. wykończę cię tak samo jak Adamowicza w najmniej spodziewanym momencie. niczego się nie boję. z przyjemnością zaj... cię. jestem nieobliczalnym psychopatą - czytamy w mailu do Prezydenta Tomaszowa. 

Marcin Witko zgłosił sprawę do organów ścigania. Mamy nadzieję, że policji uda się namierzyć autora wysyłanych do samorządowców maili. 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel .
Obywatel . 16.08.2021, 21:48
Myslalem ze to kolejny ponkedzialel 6.07 pewnego radnego 😂
Seb
Seb 02.08.2021, 15:23
Ustalenie autora tych maili nie jest chyba poza zasięgiem naszych dzielnych służb.
Nie jestem pewien czy upublicznianie w taki sposób informacji to dobry pomysł. Zaczekałbym na ustalenie i zatrzymanie sprawcy.

Kampania nienawiści prowadzona jest skutecznie od wielu lat przez tzw. "obie strony", na poziomie decydentów ale również na poziomie "szeregowych zwolenników"... Tragedie zdarzające się raz na jakiś czas nic nie zmieniły.
ho gwarts
ho gwarts 02.08.2021, 00:49
Panie Prezydencie jest Pan twórczym i kreatywnym , z sercem . Pan udowodnił to wiele razy . Pan jeszcze coś może z tymi ,, świ rami ,, zrobić . Ja to mam jazdę , patrzę co te moje , niektóre rodzinne głu pki robią i jeszcze może dalej coś wymyślą . Korzystając ze swoich możliwości siedziska , takie słodko beztroskie . Aktywne pseudo ciocie ze Staryckichi zamków , Łopocno swięta Tyryza , co noty pisze i inni jak w H ogwarts , takie , to , ot , to sceny moje życiowe . Już mnie nawet nie tłuką swoją miotłą , bo to , by było zbyt eleganckie i nie znajome dla tych ,,dzban of ,, Chyba szukają mojej różdżki , bo tylu zasrańcóe rodzinnych leci jak muchy do .. Glowa do góry Panie Prezydencie . Jest Pan jak Dumbledore , my też .
as
as 01.08.2021, 16:17
Nie wolno tego bagatelizować. Nie wiadomo gdzie i jak rodzi się psychopata. Każdy może być celem i ofiarą.
Ble ble
Ble ble 01.08.2021, 13:40
Co to ma być znowu jakieś wybory?! Co słupki mu spadły po to ten artykuł?
Sylwia
Sylwia 05.08.2021, 06:14
Może ta jakiś jasnowidz a nie psychopata
Bogna Swobodna
Bogna Swobodna 01.08.2021, 17:54
Jak widać psychopaci piszą nie tylko maile ale też komentarze w internecie. Poziom nienawiści jest zatrważający
Tm
Tm 02.08.2021, 10:15
Od tego są odpowiednie służby a nie lokalne artykuły!
Bogna Swobodna
Bogna Swobodna 02.08.2021, 11:33
Poważnie? Ech jak wiele bym nie wiedziała, gdyby nie internet. Nie miałabym pojęcia jak wielu głupców wkoło
Zenek blues
Zenek blues 02.08.2021, 06:50
Zrób sobie badania!

Pozostałe