Czy powstanie nowa "Siódemka"?

  • 03.08.2021, 20:02 (aktualizacja 03.08.2021, 20:37)
  • redakcja
Czy powstanie nowa "Siódemka"?
Remont kamienicy przy Placu Kościuszki 24 znacznie się wydłużył. Budynek jest już gotowy a nową siedzibę w nim Znalazły Straż Miejska oraz Centrum Usług Wspólnych. Teraz miasto postanowiło wydzierżawić lokale użytkowe, w których kiedyś był salon optyczny "Masoko" oraz sklep "Siódemka"

- Do 16 sierpnia 2021 roku można składać pisemne oferty na najem  3 lokali użytkowych położonych w Tomaszowie Mazowieckim w budynku przy Placu Kościuszki nr 24 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej, którego część jawna odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2021 roku o godz.10:00,  w sali nr 22  (I piętro budynku A) Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego -  czytamy na stronie internetowej magistratu

Wystawione do dzierżawy lokale mają powierzchnię:

- lokal nr 1 o pow. 30,45 m2

- lokal nr 3 o pow. 49,02 m2

- lokal nr 5 o pow. 141,08 m2,

Przeznaczonych są na prowadzenie działalności gospodarczej np. handlowej, usługowej,  gastronomicznej lub innej.

Władze miast zastrzegają jednak, że w pomieszczeniach będących przedmiotem przetargu nie może być prowadzona działalność hazardowa (salon gier hazardowych, automaty do gier itp.), handlu i przechowywania towarów prawnie zakazanych bądź będących na granicy prawa (dopalacze, sterydy itp.).

Wynajem będzie się wiązał z kosztami związanymi z rozprowadzeniem wewnątrz lokalu instalacji oraz montażem podliczników a także pracami remontowymi i adaptacyjnymi w celu przystosowania lokalu do prowadzonej działalności.

Umowa najmu zostanie zawarta na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia. Minimalna stawka czynszu miesięcznego wynosi 35,00 zł za 1 m2  powierzchni przeznaczonej do oddania w najem.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowianka
tomaszowianka 04.08.2021, 21:17
Siódemka na pewno wróci, szkoda że nie da się otworzyć po sąsiedzku Baru Mlecznego, funkcjonującego tu od wojny do lat osiemdziesiątych ub. wieku. Podobnie już nie wróci popularna Tomaszowianka zwana również Mordownią, miejsce wytchnienia po pracy przy kieliszku dla setek tomaszowian. Nie wspomnę już o Rogu Obfitości najlepiej zaopatrzonym sklepem spożywczym dekady Gierka. Zatem oby powróciła chociaż tylko Siódemka!
Edek
Edek 04.08.2021, 09:10
Już widzę te tłumy chętnych normalnie będą się licytować i cena pójdzie razy dwa, do tego jeszcze następny worek pieniędzy na adaptacje lokalu, „siódemka” tak napewno będzie ale bez alkoholowa bo urząd kpiny sobie robi z przyznawania koncesji. Powodzenia
...
... 03.08.2021, 22:47
Ładnie i czyściutko .

Pozostałe