Zapomniano o niepełnosprawnych

  • 04.08.2021, 08:11 (aktualizacja 04.08.2021, 10:44)
  • redakcja
Zapomniano o niepełnosprawnych
Szanowna Redakcjo nasztomaszow.pl. Tak się złożyło, że w minionym tygodniu wybrałam się na widowisko poświęcone Powstaniu Warszawskiemu, które zorganizowało Powiatowe Centrum Animacji Społecznej. Jestem osobą niepełnosprawną a w mojej rodzinie byli także powstańcy. Mogłam ich pamięć uczcić w czasie uroczystości na cmentarzu, ale jest mi tam za daleko, by dojść. Poszłam więc na ulicę Farbiarską, gdzie mam zdecydowanie bliżej.

Przede wszystkim chciałabym zapytać, kto projektował, wykonał i oddał do użytku tą salę widowiskową. Nie chodzi mi już nawet o klimatyzację, która w dzisiejszych czasach powinna być standardem, ale o zwykłą grawitacyjną wentylację. Prawie się tam udusiłam, ponieważ w sali z trudem się oddychało. Do tego niebezpieczne schody na których prawie się przewróciłam. Tam nie ma poręczy, schody na zakręcie bardzo niebezpieczne. Wstać z zamontowanego krzesełka trudno mi było bardzo. Czy ktoś, kto robił projekt  pomyślał o osobach niepełnosprawnych?

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prezes klubu Zorza
Prezes klubu Zorza 04.08.2021, 16:17
Bo to jest nasz "miś" Miś na miarę naszych możliwości. Czy ty wiesz, co my robimy tym misiem? Zrobi się protokół wybrakowania i zgnije na jesieni ...
ehhh
ehhh 04.08.2021, 10:41
A miejsca wygodne dostępne dla władzy
Widz
Widz 04.08.2021, 08:59
Potwierdzam wszystko. Nie jestem jeszcze seniorem, ale wchodzenie po tych schodach to wyczyn!!! Na zakręcie ścięte w trójkąt!! Brak wentylacji i klimatyzacji-masakra. I jeszcze-dostalismy spiewniki..do czytania po ciemku!

Pozostałe