Szokujące sceny w miejskim autobusie. Policja publikuje nagranie

  • 16.08.2021, 14:23 (aktualizacja 16.08.2021, 19:43)
  • News4Media
Szokujące sceny w miejskim autobusie. Policja publikuje nagranie policja
Sam nie może wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Mężczyzna spokojnie usiadł w autobusie, a po chwili bez powodu uderzył kobietę w twarz.

To skandaliczne zajście miało miejsce pod konie lipca w Gorzowie Wielkopolskim. „Kobieta jechała autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji i siedziała na miejscu znajdującym się na końcu autobusu. Na wysokości ulicy Piłsudskiego wsiadł do autobusu nieznany jej mężczyzna, który kobietę obserwował.” - relacjonuje policja. To, co wydarzyło się chwilę później, szokuje. Na opublikowanym przez mundurowych nagraniu z kamery w pojeździe, widać wyraźnie, jak pasażer zaatakował kobietę, uderzając ją w twarz. Chwilę potem spokojnie wysiadł na przystanku.

Na podstawie relacji pokrzywdzonej kobiety oraz zabezpieczonego monitoringu kryminalni z I komisariatu policji zajęli się sprawą.” - dodają funkcjonariusze i informują, że namierzyli sprawcę w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Właśnie tam został zatrzymany 39-latek. Prokuratura zdecydowała, że to przestępstwo będzie ścigać z urzędu, a podejrzanemu już przedstawiono zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. „(…) czynu tego dokonał działając publicznie i bez powodu, przez co zlekceważył porządek prawny.” - zaznaczają policjanci.

Podczas przesłuchania 39-latek przyznał się winy, ale powiedział także, że nie wie co było powodem zaatakowania kobiety. Prokurator zdecydował wobec niego o dozorze policyjnym i zakazał kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grucha
Grucha 16.08.2021, 21:27
Jak by go policja zatrzymała i by się szarpał to by mówili że psy niedobre. Tak jak tego po środkach psychoaktywnych co się sam wykończył a ludzie pier niczą że go udusili. Dawniej by spalowali i drugi by się bał a tak policja niedobra mówią i jest jak mamy.

Pozostałe