Suknia dla miss od projektantki Agaty Dudy. "Reprezentuje przemysł drobiarski"

  • 23.08.2021, 12:05 (aktualizacja 25.08.2021, 11:29)
  • News4Media
Suknia dla miss od projektantki Agaty Dudy. "Reprezentuje przemysł drobiarski" Screen / Youtube Miss Colombia ON
Miss Supernational to konkurs piękności, którego finał odbył się w ostatnią niedzielę. Reprezentującej nas Polce nie udało się zdobyć głównej nagrody, jednak jej postać wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród internautów. To wszystko za sprawą patriotycznej sukni stworzonej dla niej przez tę samą projektantkę, która ubiera Agatę Dudę.

Walczyły o tytuł najpiękniejszej

W niedzielę na terenie Nowego Sącza odbyła się gala, podczas której przedstawicielki z całego świata walczyły o tytuł miss. Wśród 58 reprezentantek pojawiła się również Polka - Natalia Balicka. Pochodząca z Wielkopolski 22-latka w 2020 r. zdobyła tytuł I Wicemiss Polski, co szerzej otworzyło jej drzwi do kariery w zawodzie modelki. Teraz usłyszało o niej jeszcze więcej osób, choć w konkursie Miss Supernational nie wygrała.

Miała na sobie kurę

Natalia Balicka zdecydowała się wystąpić na gali w stroju, który miał być symbolem patriotyzmu. W nawiązaniu do narodowych barw, dziewczyna założyła czerwoną suknię, której białym elementem był gorset przypominający orła. Jeszcze w czasie trwania transmisji z konkursu piękności, internauci zaczęli udostępniać zdjęcia i zrzuty ekranu przedstawiające kreację wielkopolanki. Niektórzy ocenili nawet, że nietypowy strój przypomina kurę. Złośliwi komentowali, że uczestniczka imprezy „promuje branżę drobiarską”. 

Projektantka tworzy dla żony prezydenta

Autorką kreacji przygotowanej dla Natalii Balickiej jest Ela Piorun, która odpowiada również za garderobę pierwszej damy.

„Cały czas szukam nowych pomysłów, ale to bardziej tkanina mówi mi, co mogę z nią zrobić, to ona nadaje ton. W szyciu na miarę zaczynamy od tego, że klient akceptuje próbkę tkaniny, na tej podstawie szyjemy projekty i gdy chcemy je urozmaicić, by fajnie wyglądały, znów przedstawiamy kilka propozycji i zazwyczaj jedna jest zaakceptowana.” – opowiadała projektantka w jednym z wywiadów dla "Faktu".

Sukienkę uszytą na okoliczność Miss Supernational można porównać do pomysłów na skalę światową. O podobnej kreacji głośno było w 2001 r., kiedy Bjork założyła na siebie tiulowego łabędzia, jako dodatek dobierając torebkę przypominającą jajko. Magazyn „Time” okrzyknął suknię „najgorszą kreacją Oscarów wszech czasów".

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Art. 137. KK
Art. 137. KK 24.08.2021, 11:13
Poziom jak z piosenki:

Piejo kury, piejo!
Nie mają koguta;
Piejo kury, piejo!
Nie mają koguta.
Oj ładna, to jest ładna ta polsko nuta!
Oj ładna, to jest ładna ta polsko nuta!
Oj ładna, to jest ładna ta polsko nuta!
Oj ładna, to jest ładna ta polsko nuta!
To ci mówię
To ci mówię

Pozostałe