Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II Łódź 3:0 (1:0). Bramki: Krystian Mroczek 30, Kamil Lewiński 62, Artur Amroziński 82. Lechia: Mateusz Awdziewicz – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Miłosz Turewicz, Mateusz Uchroński – Kamil Lewiński (81. Ernest Warczyk), Dominik Pecyna, Kamil Szymczak (81. Eryk Kaproń), Krystian Mroczek (85. Miłosz Grzesiński), Klim Morenkov (63. Miłosz Kapica) – Remigiusz Biernat (63. Artur Amroziński).
Żółte kartki: Mateusz Uchroński, Klim Morenkov (Lechia) – Damian Nowacki, Jędrzej Zając (ŁKS II).
Sędziował: Mateusz Patla (Jastzebie-Zdrój).
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8-3 | 2 | 0 | 0 | 4-0 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | ||||||
2. | Unia Skierniewice | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8-5 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | ||||||
3. | Pilica Białobrzegi | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9-4 | 2 | 1 | 0 | 9-4 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
4. | Legionovia Legionowo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10-8 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | 1 | 1 | 0 | 6-5 | ||||||
5. | Pelikan Łowicz | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8-6 | 1 | 1 | 0 | 4-3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | ||||||
6. | ŁKS II Łódź | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7-8 | 2 | 0 | 0 | 6-4 | 0 | 1 | 1 | 1-4 | ||||||
7. | Polonia Warszawa | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 9-3 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 1 | 0 | 1 | 6-3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5-1 |
8. | Legia II Warszawa | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8-4 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | ||||||
9. | Jagiellonia II Białystok | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6-8 | 1 | 0 | 1 | 4-5 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
10. | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7-6 | 0 | 1 | 1 | 4-6 | 1 | 1 | 0 | 3-0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
11. | Ursus Warszawa | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 8-8 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 1 | 0 | 1 | 6-6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
12. | Wissa Szczuczyn | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4-5 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | 0 | 1 | 1 | 1-4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
13. | Znicz Biała Piska | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7-7 | 1 | 0 | 2 | 5-5 | 0 | 1 | 0 | 2-2 | ||||||
14. | KS Kutno | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-6 | 1 | 1 | 1 | 3-4 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | ||||||
15. | Sokół Aleksandrów Łódzki | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7-8 | 0 | 1 | 1 | 4-5 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
16. | GKS Wikielec | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3-6 | 0 | 1 | 1 | 2-5 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2-2 |
17. | Broń Radom | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4-8 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 1 | 0 | 3 | 4-8 | ||||||
18. | Mamry Giżycko | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3-11 | 0 | 0 | 2 | 0-6 | 1 | 0 | 1 | 3-5 | ||||||
19. | Błonianka Błonie | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1-7 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 0 | 0 | 2 | 1-6 |
Inne wyniki
Jagiellonia II Białystok | 1-5 | Polonia Warszawa | 21 sierpnia, 15:00 |
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 2-4 | Unia Skierniewice | 21 sierpnia, 16:00 |
Ursus Warszawa | 1-1 | Wissa Szczuczyn | 21 sierpnia, 16:00 |
Sokół Aleksandrów Łódzki | 3-4 | Legionovia Legionowo | 22 sierpnia, 12:00 |
KS Kutno | 0-0 | GKS Wikielec | 21 sierpnia, 17:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 3-0 | ŁKS II Łódź | 21 sierpnia, 11:00 (318) |
Znicz Biała Piska | 1-3 | Pelikan Łowicz | 22 sierpnia, 17:00 |
Legia II Warszawa | 3-1 | Broń Radom | 22 sierpnia, 11:00 |
w Grodzisku Mazowieckim | |||
Pilica Białobrzegi | 4-1 | Mamry Giżycko | 21 sierpnia, 17:00 |
Napisz komentarz
Komentarze