Grali w Suwałkach

  • 31.08.2021, 20:03
  • redakcja
Grali w Suwałkach Miłosz Kozakiewicz
W niedzielę zakończył się IX Turniej im. G. Wołągiewicza w piłce nożnej w Suwałkach. Jego zwycięzcami zostali młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Świetnie w zawodach spisali się młodzi zwodnicy Stali Niewiadów, zajmując 2. miejsce. Rywale byli nie byle jacy. Przeciwnikami były drużyny Lecha Poznań, Jegiellonii Białystok i inne. Nasi mali piłkarze nie przegrali żadnego meczu. W drużynie grało 10 chłopców z czego 7 z Tomaszowa.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ujazd
Ujazd 02.09.2021, 10:47
Brawo trener Wojciechowski , brawo zawodnicy, brawo rodzice. To naprawdę duże osigniecie nie przegrać z wisla, vorsovia a wygrać z jagielloniom, Lechem, wigrami:) tomega wyczyn! Ale oczywiście nasza gmina, gosir milczy, ciekawe dlaczego nie nagłaśnia tego sukcesu? Czy dzieci że stalówki są jakieś gorsze? A może nie ma wójta na zdjęciu? Szkoda bo nikt wcześniej nie zrobił takiego wyniku i podejrzewam, że ciężko będzie rywalizować z takimi ekipami a co dopiero z nimi wygrywać, jako mieszkaniec i kibic wszystkich sportowców z gminy Ujazd za tą ciszę jest mi poprostu wstyd!!! Róbcie swoje zawodnicy, trenerzy ktoś was w końcu dojrzy i odniesiecie wielki sukces czego wam z całego serca rzycze! Hej stal.
Gminny
Gminny 08.09.2021, 10:18
Szkoda ze sukces tak mało naglosniony przez lokalne media, nasza gmina, gosir?lepiej zrobić 5 artykułów że stal wygrała z gorzedowem i zgrywać super bohaterów. Niestety takie porównanie.
Johny Quest
Johny Quest 31.08.2021, 23:00
Z Tomaszowa uciekają juz nie tylko studenci 😅

Pozostałe