Wycieczka do Czarnobyla — co warto wiedzieć

  • 08.09.2021, 18:34
  • redakcja
Wycieczka do Czarnobyla — co warto wiedzieć
Odwiedzanie miejsca największej awarii w branży energetyki jądrowej jest niezapomnianym formatem rozrywki dla wielu gości. Kupując wycieczkę do Czarnobyla, gości Zony Wykluczenia, otrzymują możliwość faktycznej oceny skali jednej z największych tragedii ludności.

Odwiedzanie miejsca największej awarii w branży energetyki jądrowej jest niezapomnianym formatem rozrywki dla wielu gości. Kupując wycieczkę do Czarnobyla, gości Zony Wykluczenia, otrzymują możliwość faktycznej oceny skali jednej z największych tragedii ludności. 

Wycieczki do Czarnobyla z Kijowa po polsku skierowana jest grupy turystów do piętnastu osób. Oferujemy także prywatne VIP wyprawy bez ograniczeń czasowych i możliwością zwiedzenie mnóstwa ciekawych lokalizacji. W trakcie wizyty turyści otrzymają wiele ekscytujących emocji i niecodziennych wrażeń, zobaczą miejsce najstraszniejszej katastrof XX wieku. 

Jaka jest cena wycieczki do Czarnobyla z Kijowa

Poniżej sprawdzimy, ile kosztuje wycieczka do Czarnobyla. 1-dniowa podróż do Prypeci kosztuje 70 euro. Cała wizyta trwa ok. 11 godzin i odbywa się grupach do piętnastu osób.

Cena 2-dniowej podróży do Czarnobyla wynosi od 180 auro. W Strefie spędzimy 1 noc i 2 dni i odwiedzimy mnóstwo ciekawych lokalizacji.

 

 

Koszt wycieczki do Prypeci i Czarnobyla dla VIP klientów zaczyna się od 70 euro. Prywatna wyprawy do Zony Wykluczenia przewiduje możliwość spędzenia czasu w tajemniczych miejscach bez ograniczenia czasu i bez przywiązania do jakichkolwiek lokalizacji. 

Kto prowadzi wycieczkę

Zatrudniamy tylko fachowych przewodników turystycznych, którzy bardzo dobrze znają fakty dotyczące awarii w Prypeci, historię tragedii na elektrowni jądrowej i tereny miast. Doświadczeni przewodnicy na wysokim poziomie zorganizują dla turystów niecodzienną wycieczkę do Prypeci.

Podczas wyprawy dowiemy się: 

  • wiarygodne fakty;
  • różne informacje historyczne;
  • ciekawy opis obiektów turystycznych.

Co więcej, nasi przewodnicy prowadzą ekskursje w kilku językach: polskim, francuskim, angielskim, hebrajskim, niemieckim, japońskim.

Podstawowe cechy wizyty do Strefy Wykluczenia

Załatwiamy wszystkie formalności zamiast gości podczas podróży. Prowadzimy wyprawy do Prypeci i Czarnobyla na podstawie oficjalnego zezwolenia. W razie potrzeby zapewniamy również komfortowy transfer z lotniska. W cenę wycieczki do Czarnobyla wliczone są wyżywienie gości i noclegi dla turystów, którzy zamówili podróż 2-dniową. W razie odwołania wycieczki nie mniej niż za 24 godziny nasza firma turystyczna zwraca turystów wszystkie koszty. 

Profesjonalni przewodnicy wybierają tylko sprawdzone trasy. Dlatego odwiedzenie Strefy czarnobylskiej jest całkiem bezpieczne. Przed wizytą do miasta duchów turyści otrzymują maski dozymetry i przeciwgazowe. Tanie i bezpieczne wycieczki do Czarnobyla i Prypeci to świetna okazja na poznanie wyjątkowych miejsc i uzyskanie niesamowitych emocji. Warto wiedzieć, że wycieczki do Zony są dostępne tylko dla osób w wieku od 18 lat. Na punkcie przejściowym jesteśmy zobowiązani do okazania paszportu czy dowodu osobistego. 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

T M
T M 09.09.2021, 06:46
Wygląda jak Wistom czy Pilica lub Mazowia zanim galerię postawili.
Stachu
Stachu 09.09.2021, 12:14
Ale u nas w Tomaszowie żadnej awarii reaktora nie było, jedynie wypychano ludzi na przymusowe kuroniówki. Aby póżniej wyprzedawać z zakładów co tylko dało się sprzedać. Tomaszowski przemysł w dekadzie Gierka zatrudniał około 30 tysięcy pracowników. A dzisiaj ilu ludziom daje pracę przemysł w mieście? szacunkowo mówi się że do 3 tysięcy.

Pozostałe