Łowcy pedofili mogą zapolować też na Ciebie

  • 09.09.2021, 13:00 (aktualizacja 09.09.2021, 19:28)
  • redakcja
Łowcy pedofili mogą zapolować też na Ciebie
Od jakiegoś czasu publikujemy cykl artykułów poświęconych tzw. łowcom pedofili. Informacja o ich działalności dociera do nas najczęściej przy okazji lokalnych ujęć potencjalnych pedofili. Newsy opatrzone materiałami filmowymi z zatrzymań budzą uzasadnione emocje. Tłumią one zdrowy rozsądek. Dopiero po czasie przychodzi chwila zastanowienia. Zaczynamy mieć wrażenie, że coś tu nie gra. Kiedy piszemy artykuł o łamaniu prawa ujmowanych osób, pojawiają się głosy, że przecież ktoś kto krzywdzi dzieci, nie powinien mieć żadnych praw. Czy aby na pewno? Może jednak ma prawo do rzetelnego a nawet surowego osądzenia? Nie o tym jednak będzie dzisiejszy artykuł. Okazuje się bowiem, że każdy z Was może być ofiarą takich czy innych łowców. Dla nich to zabawa i źródło zarabiania pieniędzy. dla Was może być źródłem poważnych problemów

Zajmując się tematyką "łowienia" ludzi, zwróciliśmy uwagę na coś, na co powinna zwrócić uwagę Policja. Rzekomi pedofile (także przypadek tomaszowski) zatrzymywani są w swoich miejscach zamieszkania, są z nich często brutalnie wywlekani (w sensie dosłownym) w samych skarpetkach lub domowych pantoflach. Wszystko dzieje się przy wtórze okrzyków przerażonych żon i dzieci. Kręcony jest live i wzywana policja. Co ciekawe na stosunkowo dużą liczbę "akcji" nie padło ani razy pytanie skąd łowcy znali adres domowy osoby zatrzymywanej. W to, że podał go on sam chyba nie uwierzą nawet najbardziej naiwni czytelnicy. 

Łapacze ludzi posiadają nie tyko dane adresowe, ale wiedza też, czy ktoś był wcześniej karany i za co. Dysponują informacjami o miejscu zatrudnienia, członkach rodziny, posiadanym majątku. Wszystkie dane objęte są ścisła ochroną. Skąd więc posiadają je ludzie, którzy w wielu przypadkach są osobnikami sądownie karanymi? 

Wyjaśnia to w internetowej pogawędce lider jednej z takich grup. Mówi wprost o wrzucaniu ofiary na tzw. bęben. W policyjnym żargonie oznacza to sprawdzenie osoby podejrzewanej w systemach informatycznych zawierających zbiory danych osobowych. Nie ma do nich dostępu żaden postronny obywatel. Może to zrobić tylko pozostający w służbie policjant. 

Szef wspomnianej grupy chwali się, że dane personalne sprawdza mu znajomy policjant dyżurny z lokalnej komendy. Często zresztą sam sugeruje, że jest byłym funkcjonariuszem służb mundurowych. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Problem jest bardzo poważy, bo oznacza, że tak naprawdę nikt w naszym kraju nie może czuć się bezpiecznym, jeśli znajdują się "stróże prawa", którzy takie informacje są gotowi udostępniać nie tylko osobom nieuprawnionym ale wręcz przestępcom. Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji sprawy wobec tego rodzaju czynu nie prowadzi. Nie wnioskują tez o prowadzący postępowania prokuratorzy i policjanci w innych miastach.  natomiast ustalenie danych osoby, która sprawdzała poszczególnych "pedofili" wcale nie jest trudne. Aby się zalogować do systemu należy podać swój numer służbowy. 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Diabeł
Diabeł 16.09.2021, 11:39
Wystarczy, że nie będziecie wysyłać propozycji seksualnych osobom małoletnim, a żaden łowca pedofili was nie zaatakuje ;) Gość który wysyła filmy pornograficzne 12 letnim dzieciom to biedny naiwniak? Mi to trochę wygląda jak tłumaczenie księży pedofilów - oni zawsze niewinni, zawsze zostali zachęceni przez lubieżne dziecko. To na dorosłym spoczywa obowiązek zachowania się porządnie bo nieletni ma prawo do różnych niedojrzałych zachowań.
Wkurzony
Wkurzony 10.09.2021, 11:07
Stop oszustwu i wyłudzaniu pieniędzy na zrzutkach. Obie zrzutki Alexa zostały zablokowane. Bus nie został zakupiony bo nie mieli jak wybrać pieniędzy. Założyli nową zrzutkę bo tamte zostały że tak brzydko ujmę udupione. Mishoon ma poważne problemy ze służbami i poniesie za to konsekwencje. Alex też odpowie za wszystko już musi biegać na wezwania tak samo jak i inni łowcy pan Kris pan Danon pan Noris nefryt itd. wszystkie dokumenty które pokazuje Alex to zwykle podróbki a wy w nie wierzycie. Nawet łowcy nie widzieli oryginałów bo tak im wierzy wódz.
ręka sprawiedliwości dosięgnie też zlodziejski duet z uk który marzy o powrocie na scenę łowców pedofilów. W tym celu przygotowuje kampanię wybielania i prania Alexa brudów. Zacznijmy od początku. Czy ktoś widział rozliczenia z ich zrzutki? Nie widzieliśmy
W live zapowiadane wielokrotnie ukazanie dokumentów Sądowych z Mateusza spraw. Gdzie one sa? Nie ma ich i nie będzie.
DorothyDecoy oszustka która nie płaci nakazów sądu w Anglii na kwotę 1.114,42 funty. Zrzutka ma to spłacić? Po to zorganizowali kolejna na majadecoy.
Kolejna kwestia dotyczy targnięcia się na własne życie Antoniego z Luzina. Może powodem tego było przesłuchanie Alexa i reszty łowców a może powodem było wszystko wyreżyserowane przez Dorothy decoy i inne wabiki a było ich 16? Może to wy jesteście winni tego że człowiek który nie chciał się spotkać zrobił to co zrobił? Może to wy wszyscy macie nieczyste sumienia ale o czym ja piszę przecież oni sumienia nie mają!
Obudzony 1
Obudzony 1 09.09.2021, 18:50
Alex tak jak i Mateusz oraz cała ekipa to zwykli oszuści żerujący na naiwności ludzkiej. Ubzdurali sobie teksty o walce ze złem o bezpieczeństwie dzieci. Tak na dobrą sprawę to oni są takimi samymi przestępcami jak prawdziwi pedofile. Tych których złapali to tak serio są ludzie którym potrzebny jest psychiatra i zakład zamknięty.
Oburzona
Oburzona 09.09.2021, 18:34
Łamanie prawa te "Alex" ma we krwi. Jak długo to jeszcze potrwa? Ktoś kto oszukał mnóstwo ludzi na dużą kasę, ktoś kto jest właścicielem pewnych lokali w Gorlicach a na papierze figuruje inna osoba, ktoś kto naciąga naiwnych ludzi na zrzutkę robi z siebie gwiazdę krystalicznie czystą... do kiedy tak bedzie? Czy naprawdę nic nie da się zrobić?
Styks
Styks 09.09.2021, 16:39
Lider tej grupy niejaki Jarosław R. z Gorlic nigdy nie był w służbach mundurowych.
Kilka lat temu został prawomocnym wyrokiem sądu skazany za złodziejstwo, więc jest to pospolity złodziej a nie jakaś ważna persona związana ze służbami mundurowymi.
Na FP jego grupy prowadzona jest zrzutka finansująca ich działalność i prywatne zachcianki, i być może z pieniędzy tych opłacają jakiegoś przekupnego funkcjonariusza więc w tym kierunku trzeba by było się rozejżeć.
As Pik
As Pik 09.09.2021, 16:17
Najlepsze jest to ze on się kobietom chwalił że pracuje w policji hahah (chyba im tylko pizze dowozi) sam jest karany za malwersacje finansowe film ze sprawy na youtube i on jeszcze zbiórki robi (i wszędzie gadają że mają fundacje hahaha ) a naiwne karynki mu kasę wysyłają , bo przecież taki anielski głosik ma hahahahah

Pozostałe