Zajęcia dla dzieci- programowanie i robotyka. Czy warto zapisać swoje dziecko?

  • 09.09.2021, 12:49
  • redakcja
Zajęcia dla dzieci- programowanie i robotyka. Czy warto zapisać swoje…
Rok szkolny zbliża się do nas wielkimi krokami! Ten ostatni był dla nas bardzo wyjątkowy i ten też również nie daje nam gwarancji na normalność. Jak w takim razie zadbać o nasze dzieci i ich edukację? Czy warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia dla dzieci? A jeżeli tak to na jakie?

Z takimi pytaniami mierzą się właśnie wszyscy rodzice. Jest nadal wiele niewiadomych, jak ten rok będzie wyglądał. Więc tym bardziej nasze dzieci będą potrzebowały kontaktu z innymi rówieśnikami, jak i wspólnego rozwoju. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, dlatego też są świetnym rozwiązaniem- to po pierwsze małe grupy, w których uczą się dzieci, a po drugie jakościowa edukacja! Na rynku jest wiele zajęć, które są naszym dzieciom potrzebne- angielski, zajęcia ruchowe, ale także zajęcia z programowania, robotyki czy komputerów. Ostatnie 2 lata szczególnie pokazały, jak ważny jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci.

STRONA DO ZAPISÓW:

https://twojrobot.pl/miasto/tomaszow-mazowiecki/kursy-robotyki/

Tel. 600 380 780

 

 

Zajęcia z programowania i robotyki dla dzieci- TwojRobot.pl

Od kilkunastu lat firma TwojRobot.pl prowadzi zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci. Jednak właściciele przyznają, że ostatnie lata pokazują najbardziej, jak ważne są te kursy dla dzieci. Po pierwsze już praktycznie w każdym zawodzie niezbędne są umiejętności związane z komputerami, aplikacjami, różnymi programami. Po drugie rodzice coraz częściej widzą to zapotrzebowanie i z roku na rok wysyłają coraz więcej dzieci na kursy właśnie związane z nowymi technologiami.

Zajęcia w mieście Tomaszów Mazowiecki

Zajęcia robotyki i programowania w mieście Tomaszów Mazowiecki startują także w nowym roku szkolnym. W ofercie dostępne są kursy robotyki, kursy programowania z robotami LEGO Inventor- NOWOŚĆ oraz kursy programowania w świecie Minecraft. Oferta szczegółowa dostępna jest na stronie

https://twojrobot.pl/miasto/tomaszow-mazowiecki/kursy-robotyki/

Co ważne! Zanim rodzic zapisze swoje dziecko na kurs może spróbować, które zajęcia będą najlepsze dla jego dziecka. Jest to możliwe na bezpłatnych lekcjach pokazowych, które odbywają się we wrześniu. Lekcje dostępne są w terminach 21 września oraz 2 października. Jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisywać można się telefonicznie lub przez stronę.

Telefon 600 380 780

 

 

Czego dzieci uczą się na zajęciach z robotyki i programowania?

Jak się okazuje kursy robotyki, czy programowania to nie tylko nabywanie umiejętności programowania przez dzieci. To także spektrum innych kompetencji, które zdobywają dzieci podczas specjalnie przygotowanych zajęć. Zajęcia i metodyka opracowana przez firmę TwojRobot.pl składa się z trzech części: budowania robota, następnie jego programowania i na koniec z dobrej zabawy. To powoduje, że podczas zajęć dzieci uczą się logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, umiejętności manualnych, ale i współpracy w grupie, czy pracują nad polepszeniem koncentracji i skupienia. Ponadto wszystkie zajęcia przygotowane są w formie dobrej zabawy, co zwiększa motywację i zaangażowanie dzieci. Dlatego też wiele uczestników zajęć TwojRobot.pl później chętnie bierze udział w zawodach sumo robotów organizowanych co roku na Politechnice Warszawskiej.

Tym bardziej taka formuła powoduje, że dzieci nabierają kluczowych kompetencji XXI wieku, co wpłynie na łatwiejszy start na rynku pracy w przyszłości. Tym samym warto zastanowić się, czy szczególnie w tak wyjątkowym okresie nie warto zadbać o edukację dziecka tą prywatną i w kameralnym gronie innych uczestników.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maksimus_Keksimus
Maksimus_Keksimus 09.09.2021, 15:01
Pytanie w stylu "Pytasz Dzika czy sr*a w lesie"?
Oczywiście że warto! Coś fajnego w Tomaszowie. Odskocznia od Netflixa, tiksrokow itp.
Może przez to któryś z dzieciaków zainteresuje się Automatyką, robotyką czy programowaniem i nie będzie skazany na informatykę którą ja miałem w szkole Paint, Word etc.
Trzymam kciuki za akcję!

Pozostałe