Uderzył w Policjanta

  • 14.09.2021, 18:24 (aktualizacja 14.09.2021, 18:43)
  • redakcja
Uderzył w Policjanta
Opoczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Kozeninie. W wyniku zdarzenia, 46-letni policjant opoczyńskiej komendy z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

Do wypadku doszło 13 września 2021 roku, o godzinie 8.20, na prostym odcinku drogi w Kozeninie. Jak wstępnie ustalono, 19-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Daf z naczepą, wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, co doprowadziło do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu, policyjnym motocyklem, którym kierował 46-letni funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. W wyniku zdarzenia, policjant doznał rozległych obrażeń ciała, został hospitalizowany. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wypadku został zabezpieczony monitoring, przesłuchano świadków, zabezpieczono wszystkie możliwe dowody tak aby, jak przy każdym tego rodzaju wypadku, rzetelnie ustalić przebieg zdarzenia.

Policjant  trafił do szpitala w Opocznie, a stamtąd został przetransportowany do szpitala w Warszawie .Ruszyła akcja zbierania krwi. Grupa krwi nie ma znaczenia. Przy oddawaniu krwi zaznaczyć należy, że to dla asp. Piotra Mączyńskiego.

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe