Jak skutecznie współpracować? Żyjemy razem… 30 września 2021 r.

  • 23.09.2021, 15:23 (aktualizacja 28.09.2021, 14:12)
  • redakcja
Jak skutecznie współpracować? Żyjemy razem… 30 września 2021 r.
Jak skutecznie współpracować? Fundacja MOST zaprasza na spotkanie Program „Żyjemy Razem” stworzono z myślą o skutecznej współpracy pomiędzy wspólnotami, rozwoju świadomości kulturowej, idei mediacji, wspieraniu artystów, a także dojrzałości społecznej w ramach integracji i reintegracjii.

Już 30 września Fundacja MOST zaprasza na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18. To pierwsze wydarzenie artystyczne pt. „Żyjemy Razem”, które odbędzie się w Sali Widowiskowej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24 Budynek „A”. Niezbędna jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc oraz potwierdzenie uczestnictwa pod numerem 606323863.

Organizator zastrzega możliwość odwołania spotkania z powodu wprowadzonych zarządzeń sanitarnych, o czym poinformuje na łamach nasztomaszow.pl najpóźniej do 29 września br. Uczestnictwo jest nieodpłatne, za okazaniem jednoosobowego zaproszenia (do odbioru w dniu29 września w godzinach 16:00 20:00 w lokalu fundacji MOST przy ul. Farbiarskiej 20/24 budynek „B” pok. 11).

Zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami konieczne jest również przekazanie organizatorowi przed wejściem „Oświadczenia uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19”, które jest dołączone do zaproszenia i zachowanie zasad reżimu sanitarnego.

Program:

18 - Wprowadzenie Anna Hamela i Beata Będerz

18:15 - Alicja Kuczyńska-Krata i Mira Tomaszewska – moderowana rozmowa o miłości

18:45 – „NIEŚĆ ŚWIATŁO” Recital Anny Hamela

19:10 - SENSytywni.pl Rozmowa o roli sztuki w budzeniu wrażliwości, świadomości uczuć i potrzeb, empatii i dialogu

19:30 - Recital „TRAVELLING WITH ANGELS” SAJO Safet Kovač

19:55 - Podziękowania

W trakcie wydarzenia wszystkich zaproszonych zauroczy wernisaż prac Anny i Jarosłwa Luterackich, oraz poezja Alicji Kuczyńskiej-Kraty.

 Beata Janina Będerz

Certyfikowany praktyk i terapeuta choreoterapii, arteterapii, muzykoterapii. Choreograf i animator z ponad 20-letnim doświadczeniem, założyciel zespołu tanecznego „ASTER”, organizator ogólnopolskiego festiwalu „Złote Baletki”. Dyrektor Fundacji „MOST”, sekretarz PZN koło Tomaszów Maz. Twórca i prowadząca projekt Taniec – Emocje - Życie. Autorka cyklu bajek terapeutycznych pt. "Siła wiary". Dyplomowany specjalista zarządzania kulturą. Międzynarodowe szkolenia zakończone certyfikatami: Practicioner of The Emotion Code in Discover Healing, Practicioner of Ho'oponopono.

Anna Hamela

 Wokalistka, malarka, autorka tekstów i muzyki. Z równą pasją tworzy wysokoenergetyczne piosenki jak maluje wysokowibracyjne obrazy. Cóż to znaczy? To znaczy, że jest kolorowym ptakiem, piewczynią Miłości, Światła i Radości. Sama zmieniła swoje życie, a tym samym świat na lepszy i mówi, że wszystko jest w naszych Sercach. Śpiewa po polsku, francusku i hiszpańsku, a teraz również w swoim własnym, księżycowym języku! Najnowszy projekt Ani - MARSHAL, to poza albumem muzycznym obraz Marszal, który "zawędrował" do Dubaju oraz książka dla dzieci pod tym samym tytułem, która jest w trakcie pisania.

 Alicja Kuczyńska – Krata

Mediator, trenerka/superwizor mediacji, terapeutka relacji, trenerka uważnej i empatycznej komunikacji, animatorka twórczych procesów. Kocha naturę i sztukę. Odpoczywa inspirując się pięknem malarstwa, pisząc wiersze. Autorka albumu poetyckiego „Obrazy poruszone słowami”. Wierzy zarówno w uzdrawiającą moc sztuki, jak i rozmowy. W ramach autorskiego projektu „SENSytywni.pl” realizuje spotkania dyskusyjne, interaktywne warsztaty, spektakle artystyczno - terapeutyczne, sesje rozwojowe „Porozmawiaj z Alicją”. Dba o jakość słowa i komunikacji. Obecnie przygotowuje do wydania następną książkę - zbiór bajek wspierających relacje, będących inspiracją do rozmów międzypokoleniowych.

 

Mira Tomaszewska „Złota Mira”, „mama Afryka”

 

Certyfikowany bioenergoterapeuta, dyplomowany psychotronik, absolwentka Studium Psychotronicznego, uzyskała dyplom ukończenia dwuletniego kursu refleksologii i akupresury, a także kursu homeopatii, była słuchaczem kursu technik doskonalenia umysłu przy Instytucie Eksperymentalno-Badawczym, gdzie uzyskała uprawnienia do wydawania ekspertyz, opinii i prowadzenia treningów w zakresie doskonalenia umysłu. Prezydent Stowarzyszenia Ekologicznego „Planeta Ziemia”.

                                                        

SAJO Safet Kovač

Czarnogórski muzyk, kompozytor, autor tekstów, znany w byłej Jugosławii gitarzysta. Wydawca płyty: „Travelling with Angels”. Uważa, że muzyka pomaga w przezwyciężaniu trudności i kryzysów. Obecnie mieszka w Polsce. Podróżuje z Aniołami… Jego bałkańska muzyka poszerza horyzonty, daje spokój i ukojenie.

Autor muzycznego bloga.


 Anna i Jarosław Luteraccy

Wybitni polscy artyści. Twórcy Galerii Atelier w Inowłodzu, obecnie Galeria Simcinów. Anna Luteracka zajmuje się tkaniną unikatową, ceramiką użytkową i rzeźbą. Autorka  projektu „Kruchomiękkie miasta”. Jarosław Luteracki artysta malarz, zajmuje się malarstwem sztalugowym i realizacją przedmiotów sztuki użytkowej.

 

ZAPRASZAMY…

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe