Adrian Witczak szefem tomaszowskiej Platformy? Wszystko na to wskazuje.

  • 04.10.2021, 23:57 (aktualizacja 05.10.2021, 05:01)
  • redakcja
Adrian Witczak szefem tomaszowskiej Platformy? Wszystko na to wskazuje.…
Wielkimi krokami zbliżają się wybory we władzach Platformy Obywatelskiej. Na początek wybiorą się struktury powiatowe. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy kierujący dotychczas tomaszowską Platformą Arkadiusz Gajewski i Barbara Klatka rekomendują na fotel szefa młodego radnego Rady Miejskiej, Adriana Witczaka. Czy to znaczy, że PO w naszym powiecie zostanie odmłodzone i czy dotychczasowi liderzy będą próbowali sterować nowym szefem z tylnego siedzenia? To się dopiero okaże, bo Witczak może ich jeszcze nie jeden raz zaskoczyć. Wybory w partyjnym powiecie odbędą się za niespełna 3 tygodnie. Karty jednak zostały już rozdane. Zmiana przywództwa zaznaczy się także w miejskim samorządzie lokalnym. Adrian Witczak ma ambicje kandydowania w wyborach prezydenckich. Możemy więc spodziewać się licznych ostrych potyczek na sesjach rady miejskiej. Będziemy je dla Was obserwować i relacjonować

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pique
Pique 12.10.2021, 06:07
Gdzie zdjęcie z Donaldem czy innymi liderami, żeby uwiarygodnić ze jest się kimś więcej niż tylko łowcą autografów czy selfie? Czy to prawda że potrafi być taki wierny i czekać 3 godziny by zrobić zdjęcie z do poniedziałkowego wodolejstwa? Kiedy w końcu portalik doceni to pianie i kukuryku na modne ioraz chwytliwe za serca dam i seniorek, tematy?
m&m
m&m 08.10.2021, 09:45
Żeby nie było, że ktoś mnie źle zrozumie. Ja nie nabijam się z tego osobnika, bo jestem jakimś pisowcem czy kimś innym i nie lubię platfusów. Piszę to z perspektywy człowieka, który chciałby mieć wybór. Bo jeżeli kogoś zaczyna wkurzać rząd, samorząd, jakaś partia...dowolnie...i ubolewa nad różnymi rzeczami, które robią, to zaczyna szukać alternatywy. I widząc jej jakość można tylko płakać, bo to nie jest żadna alternatywa. Marność nad marnościami. Co się dziwić, że pis rządzi i dzieli, skoro takich ma przeciwników. Ja bym go nazwał umacniaczem rządów zjednoczonej prawicy. Jak można wysuwać takiego gościa do rządzenia czymnkolwiek. On ma jakieś doświadczenie życiowe? Kandydat partii na prezydenta miasta ktoś napisał? Potrafiły poprowadzić kiosk ruchu? Droga kariery politycznej, to droga podlizywania się, podczepiania i czekania na swoją szansę. Nic nie ma to wspólnego z kompetencjami. Czy naprawdę brak w lokalnej komórce partii poważnych ludzi, którzy mogliby być jej twarzą, wzbudzać zaufanie i respekt? Jeżeli, to jest twarz lokalnej platformy, to się trzeba szykować na długie lata rządzenia pisu...
Diabeł
Diabeł 08.10.2021, 18:38
jaka opozycja by nie była to lepiej dla Polski będzie jeśli PiS przegra następne wybory bo robi się niebezpiecznie. Jeszcze jedna kadencja parlamentarna i wyprowadzą nas z Unii Europejskiej, przejmą wszystkie media i może już więcej nie być wyborów. Albo będą wybory jak w Rosji lub na Białorusi, gdzie niby wybory są, ale wiadomo kto wygra.
???
??? 09.10.2021, 12:42
Musiałeś być dobrze nawalony, albo tvn-u się nasłuchałeś, że takie dyrdymały wypisujesz.
***** ***
***** *** 09.10.2021, 23:10
Jak ci grube miliardy 1000 złotówek z jadwigą nadrukują to ci karitas nie pomoże a i trawę ciężko będzie gryźć
m&m
m&m 06.10.2021, 18:55
Hahaha. A więc jesteśmy uratowani. Widać, że mąż stanu pierwszej klasy. Od małego widać, że jasne cele. Wytworny panicz nastawiony na pieknisiowanie w mediach. Niewiele różniący się od uczestników bigbradera. Tylko niestety wygrany oprócz korzyści może szkodzić na poważnie obywatelom. Wymyślił sobie, zrobi karierę w rządzeniu. Nie wzbudza mojego zaufania tylko śmiech. Jakze marna jest nasza scena polityczna skoro takie gogusie ( nie chodzi tylko o wygląd)mogą cokolwiek znaczyc.
Wygibus
Wygibus 09.10.2021, 12:39
Mój dodatkowy, wredny wpis: Jeżeli takie bezmózgie "gogusie" (z Twojego wpisu powyżej) miałyby decydować o czymkolwiek, to rzeczywiście: lokalna i cała Polska zginie marnie....

PS. Kupi se taki przyjemniaczek ładny krawacik na gumkie, popryska sobie włoski lakierkiem albo żelkiem, ustawi się, cwaniaczek ładnie do zdjątka z odpowiednimi atrybutami (nie wiem, czy ten spryciula wie, co to są te atrybuty) i już jest figo-fago, czyli naczelny PO-paprańców w tomaszowskim powiecie.
młoda
młoda 08.10.2021, 11:30
Piękna twarz na stolec Burmistrza Tomaszowa, niebawem w mieście będzie już poniżej 50 tys głów. A może ten sprawi że miasto zacznie się rozwijać a nie wymierać.
Wygibus
Wygibus 06.10.2021, 22:58
Twój wpis, to sedno sprawy wobec tego fircyka w zalotach, w krawaciku na "gumkie", spryciuli, który nie ma zielonego pojęcia o tym, co zwykle mówi.
Jednym słowem: zero myślenia (konkretnego myślenia) o wszystkim, co otacza tego pięknisia ( cwaniaczka w krawaciku na "gumkie" i z miodem w uszach) , a ponadto, zero myślenia o Polsce i o Polakach. To jest cwaniaczek, który za pośrednictwem
po-paprańców, chce zrobić karierę gdziekolwiek, a głownie w tzw. "polytyce".
Ten cwaniaczek, nawet w tomaszowskiej po-lytyce zginie, jak Andzia w..... miejskim parku.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 08.10.2021, 16:50
Ajdejano cały w bieli....😎
Joanna
Joanna 05.10.2021, 16:58
Jak PO obieca zerwanie konkordatu,prawo do aborcji.związki partnerskie,finansowanie zabiegów invitro ,,,,,wtedy pomyślimy,czy głosować.Państwo ma być laickie.
UTW
UTW 05.10.2021, 12:23
I zimą też na tej chulajnodze będzie jeździł w garniaku???
Renata
Renata 05.10.2021, 08:02
Czy ktoś bierze na poważnie tego gościa?
ja tego nie kupuje
ja tego nie kupuje 05.10.2021, 08:00
Szkoda mi tego młodego człowieka, typowy wytwór słąbych lokalnych struktur i mediów społecznościowych z ambicjami na prezydenta wcale nie małego miasta . Każdy post na fanpejdżu to granie na emocjach i uczuciach , a wystapienia to bicie piany . A co w zamian ? Ładne zdjęcie wystudiowane, chwytające za serca : miłośników zwierząt, zwolenników nielegalnie przekraczających granice, bywalców spotkań pokoleniowych, przeciwników wszystkiego itd. I co dalej Panie radny , co dalej ? Jaką wiedzę masz , doświadczenie , receptę ? Podzielisz się tym i opowiesz co zrobiłeś od początku do końca ? Bycie w opozycji to jeszcze nie prawo do kandydowania , stanie na piętrze z karteczką a4 też nie, gdzie ten ruch Młodzi dla miasta - Miasto dla młodych ? efekt .............po kliknięciu przekierowanie do Pana radnego . Elektorat zdobyty , teraz w zamrażarce. Ostatniego głosowania z toalety nie ma co komentować , tylko nad czym się zastanawian czy ja chcę takiego kandydata , takiego radnego , takiego prezydenta ? Strategie wprost z amerykańskiego rynku i piękne słowa nie zastąpią doświadczenia, ciężkiej pracy i autentyczności. Kto się dał złapać ? Ja nie , oglądałem mam talent i wystarczy. Szukasz oszczędności w edukacji ? Dlaczego zdania nie zabierzesz na temat swojego kolegi radnego, który łąpie etaty tu i tam ? Polityka to także sposób na siebie i na życie. Jeśli to się nazywa ciężka praca, to co ma powiedzieć robotnik czy pracownik fizyczny nawet z kwalifikacjami ? Czy do polityki potrzebna jest tylko legitymacja i poparcie ? Potem nie bedzisz musiał nic pisać , napiszą za ciebie i o tobie, zaszczyty i niezliczona ilość imprez.
XXXmen
XXXmen 05.10.2021, 13:33
Nie ma koleś szans z nauczycielem muzyki. Nauczyciel muzyki ma takie szerokie horyzonty, że koleś w rurkach ich nie ogarnie ;)
Polna
Polna 05.10.2021, 06:44
Bardzo dobra decyzja
pozdro500
pozdro500 05.10.2021, 06:30
Jak to się mówi - Zamienił Stryjek siekierkę na kijek. Kolejny raz pomija sie ludzi którzy mają jakąś merytorczyną wiedzę, pomysły i stawia sie na takiego za przeproszeniem ...... Przecież on nawet nic oryginalnego nie potrafi wymyśleć tylko ciągle bicie piany, taki lokalny Diduszko.
psp
psp 06.10.2021, 12:56
Kogo konkretnie według Ciebie pominięto ?
Tomaszow
Tomaszow 04.10.2021, 21:42
Domowe przedszkole, nie mogę facet z krawatem na gumke:)
Xmen
Xmen 04.10.2021, 19:33
Pan wąskie rurki. Masakra. W Tomaszowie nie ma już opozycji. Sami się niszczą.
wREDUS
wREDUS 06.10.2021, 23:04
Ta, tzw. "totalna opozycja", czyli np. PO-paprańcy, rzeczywiście sami się wykańczają, bo to sa zwykłe przygłupy. Takich przygłupów jest multum w każdej, tzw. polskiej partii politycznej, jednaj wśród grona przygłupów, zdecydowanie prowadza przygłupy z PO.
Przegrali durnie zawody w 2015 roku i nie mogą się debile z tym pogodzić. ŻAL IM DU... ŚCISKA !!!!
XXXmen
XXXmen 04.10.2021, 22:35
No właśnie, prawdziwy facet powinien nosić dresy, mieć w pogardzie prawa zwierząt, gejów i kobiet. Prawdziwy facet ma założoną niebieską kartę, bije żonę, a wśród dzieci wzbudza strach. w skrócie jest prawdziwym Polakiem, a i jeszcze nienawidzi UE i uchodźców.
Vlad_Palovnick
Vlad_Palovnick 08.10.2021, 16:53
Ale co tydzien się spowiada więc jest ok.
Krs
Krs 05.10.2021, 16:18
Zapomniałes dodac bluza z orzełkiem i krzyżyk po samego K....
lp
lp 08.10.2021, 10:15
i dziara z husarią
Xmen
Xmen 05.10.2021, 07:54
A co do uchodźców to są granice. Przekraczanie bez zezwolenia bić, pałować, w razie potrzeby strzelać. Państwo bez granic to państwo z dykty lewaku.
lp
lp 08.10.2021, 10:16
Prawdziwa samarytańska postawa
Jarek.
Jarek. 05.10.2021, 17:45
Jesteś pewnie prawdziwym chrześcijaninem i Polakiem......Cóż, Słowa uznania za ten mądry wywód....
XXXmen
XXXmen 05.10.2021, 22:53
Jarek, nie załapałeś że to sarkazm wyśmiewający wpis Xmena ;)
Ksiondz proboszcz
Ksiondz proboszcz 05.10.2021, 13:30
Pewnie że tak, ale czy uczeń Chrystusa, chrześcijanin tak powinien robić ? Jesteś ochrzczony prawaku ?
Co
Co 06.10.2021, 18:25
ma bezpieczeństwo granic do wyznania?
Xmen
Xmen 05.10.2021, 15:53
Ksiądz. Popatrz no czasy wojenne i wcześniej. Intruza eliminować. Chce wjechać, ok. Ale tylko legalnie. To tak jak złodziej do twojego domu wchodzi. Lewaki nie ogarniają 😂😂😂Ten Witczak też 😂
lp
lp 08.10.2021, 15:36
Ciekawe co by Chrystus zrobił...? Eliminował?
Xmen
Xmen 05.10.2021, 07:52
Mylisz pojęcia. Ten gościu nic sobą nie reprezentuje. Taki pajacyk który nie potrafi merytorycznie rozmawiać. A że ma rureczki to mnie to już kompletnie bawi. Taki kogucik. I nic więcej.
Batman
Batman 04.10.2021, 20:34
Masz jakieś problemy, komleksy

Pozostałe