Czternastka z Wojewódzkim Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie

  • 06.10.2021, 20:34 (aktualizacja 06.10.2021, 21:33)
  • redakcja
Czternastka z Wojewódzkim Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim została przyjęta do Regionalnej sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w roku 2019.

Od tego czasu powołany zespół do spraw promocji zdrowia, którego koordynatorem jest mgr  Monika Ekiert, prowadzi szereg zaplanowanych i określonych działań, by w szkole, nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i inni pracownicy dbali o swoje zdrowie. To właśnie ono jest fundamentalną częścią naszego życia oraz warunkuje nasze samopoczucie. Celem, który przyświeca zespołowi, jest szeroko pojęte dobro uczniów i wszystkich pracowników szkoły.

Mimo utrudnień związanych z pandemią oraz nauką zdalną, w roku szkolnym 2020/2021 udało się zdobyć Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Dnia 29 września 2021 roku na wojewódzkiej konferencji pt. ,,Szczęśliwy nauczyciel to szczęśliwy uczeń -dobre praktyki w obszarze zadbania o dobrostan społeczności szkolnej i przedszkolnej’’ w siedzibie Kuratorium Oświaty w Łodzi, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowieckim otrzymała Wojewódzki Certyfikat SzPZ, który z rąk wicekuratora Łódzkiego Kuratorium Oświaty - Andrzeja Krycha odebrała dyrektor szkoły Ewa Brzezińska.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe