POMAGAMY ZOSI !

  • 09.10.2021, 13:35 (aktualizacja 09.10.2021, 13:40)
  • redakcja
POMAGAMY ZOSI !
O małej, kilkumiesięcznej, chorej na SMA Zosi Bigos słyszał już niemal każdy. O jej życie walczy prawie cała Polska. Również uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czerniewicach postanowili wesprzeć ciężko chorą dziewczynkę.

Klasa VIII A pod opieką wychowawczyni - pani Agnieszki Kępy- Borzęckiej i we współpracy z rodzicami zorganizowała 24.09.2021r. loterię fantową, z której dochód przeznaczono na leczenie Zosi.

W akcję zaangażowała się cała społeczność uczniowska. Dzieci przynosiły różne przedmioty. Były pluszaki, różnego rodzaju gry, ozdoby, książki i biżuteria.

Dziewczynki z klasy VIII A oraz rodzice upiekli pyszne słodkości. Przygotowano ponad 400 losów i ….wszystko się sprzedało!

 

Jeden z uczniów za symboliczną ,,piątkę” udostępnił na świetlicy szkolnej własne PlayStation wraz z okularami VR, dzięki którym uczniowie mogli przenieść się do wirtualnego świata.

Podczas loterii udało się zebrać 5.235,90 zł. Oczywiście to kropla w morzu, ale liczy się przecież serce, które okazali nie tylko uczniowie, ale również pracownicy szkoły. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i wsparcie finansowe!

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On.a
On.a 11.10.2021, 21:39
Brawo młodzi ludzie!

Pozostałe