Nauczyciele nagrodzeni i odznaczeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  • 14.10.2021, 17:05
  • redakcja
Nauczyciele nagrodzeni i odznaczeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Prezydent Marcin Witko z okazji Dnia Edukacji Narodowej uhonorował nagrodami wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów szkół oraz złożył życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom oświaty. Uroczystość odbyła się 14 października w MCK „Tkacz” w gronie pracowników przedszkoli, szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, samorządowców i władz oświatowych. Nauczycielom i dyrektorom wręczono także odznaczenia i medale oraz nagrody łódzkiego kuratora oświaty.

Część artystyczną wypełnił recital w wykonaniu Młodzieży ze Studia Piosenki Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Nagrodami prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego uhonorowani zostali wyróżniający się dyrektorzy i nauczyciele:

- Kamilla Madzio, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1;

- Ewa Goździk-Szczepańska, p.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2;

- Ewa Służewska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4;

- Justyna Kubiak, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5;

- Ewa Brzezińska, p.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6;

- Aneta Jarząbek, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7;

- Lucyna Siudzińska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10;

- Jolanta Gawłowska, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1;

- Magdalena Kowalczyk, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7;

- Anna Nowak, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków;

- Sylwia Babicka-Lenarczyk, edukacja wczesnoszkolna, Szkoła Podstawowa nr 13 – Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1;

- Aneta Link, język polski, Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2;

- Anna Szklarczyk, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Przedszkole nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2;

- Małgorzata Solińska, wychowanie przedszkolne, Przedszkole nr 9 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3;

- Anna Ciszewska, wychowanie fizyczne, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4;

- Elżbieta Adamska, edukacja wczesnoszkolna, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4;

- Małgorzata Baryś, wychowawca świetlicy, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4;

- Aneta Fijałkowska, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Przedszkole nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4;

- Anna Florczyk, geografia, wychowawca świetlica, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5;

- Olga Górska, historia z wojskowością, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6;

- Olga Kozar, język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7;

- Joanna Piechna, język polski, Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8;

- Justyna Przyborek, język polski, logopeda, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9;

- Małgorzata Zysiak, język angielski, oligofrenopedagog, Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Piłsudskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10;

- Marcin Rybak, religia, Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Piłsudskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10;

- Mirosława Mastalerz, edukacja wczesnoszkolna, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków;

- Jerzy Wolaniuk, biologia, przyroda, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.
 
Za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze uhonorowani zostali:

Srebrnym Krzyżem Zasługi:

- Ewa Brzezińska – p.o. dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6.

Medalem Złotym za długoletnia służbę:

- Elżbieta Kruk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Medalem Srebrnym za długoletnia służbę:

- Aneta Jarząbek – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7;

- Izabela Chaber – nauczyciel biologii, przyrody i wychowania do życia w rodzinie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7;

- Mirosława Mastalerz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Medalem Brązowym za długoletnią służbę:

- Tomasz Migała – do 2020 r. dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim, a obecnie z-ca dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM w Tomaszowie Mazowieckim;

- Kamila Agnieszka Wójcik – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7.

Nagrodą Łódzkiego Kuratora Oświaty:

- Regina Kwapisz – nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1;

- Marzena Głowa - nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2.

Gratulujemy!

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe