Wrócili ze srebrem

  • 18.10.2021, 08:18 (aktualizacja 21.10.2021, 22:46)
  • redakcja
Wrócili ze srebrem
Mali piłkarze Stali Niewidów id w ślady swoich starszych kolegów. Świetnie sobie radzą nie tylko na lokalnych boiskach. W dniach 8-10 października drużyna Stali Niewiadów z rocznika 2010/2011 brała udział w prestiżowym turnieju API Cup Zakopane.

Pierwszego dnia w grach eliminacyjnych młodzi zawodnicy nie doznali porażki wygrywając grupę A z bilansem 3 zwycięstw i 1 remisu. Dało im to prawo gry w Lidze Mistrzów A. Tu znów świetny bilans 3 zwycięstw i 2 remisów dał zwycięstwo w grupie tym samym przed niedzielą niewiadowianie zameldowali się w Top 4 turnieju.

W niedzielnym półfinale pokonali 1-0 FC Wrocław Academy. Niestety w finale musieli uznać wyższość DAP Dębica, któremu ulegli 1-4. Ostatecznie 2 miejsce w tak silnie obsadzonym turnieju to wielki sukces podopiecznych trenera Daniela Lawerskiego.

Nagrodę MVP turnieju otrzymał zawodnik Stali- Franciszek Wojciechowski.

Stal Niewiadów grała w składzie: Franciszek Grałek, Hubert Smyczek, Kacper Krukowski, Filip Krukowski, Szymon Najder, Dawid Opulski, Tomasz Anterszlak, Stanisław Kut, Daniel Fraj, Filip Laskowski, Łukasz Grudziński, Igor Górski, Jakub Ryzlak i Franciszek Wojciechowski.

Trenerem drużyny jest Daniel Lawerski.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic Stali
Kibic Stali 18.10.2021, 10:00
Bardzo cieszy postawa młodych piłkarzy, to również duże poświęcenie trenera oraz rodziców. Dziennik łódzki, Nas Tomaszów, lodzki futbol, potrafią docenic sukcesy niewiadowskiej młodzieży, która to w ostatnim czasie godnie reprezentuje nie tylko gminę Ujazd ale powiat tomaszowski i województwo łódzkie na arenie krajowej. Tylko smuci fakt że lokalne gminne media cicha siedzą, gosir nasza gmina portale, które wrzucają tygodniowo bardzo wiele tekstów milczą o tych sukcesac. A niby cała władza w gminie to tacy kibice Stalówki. Widocznie pewnym gwiazdom nie na rękę są te sukcesy. A ja jako kibic oddany temu klubowi, życzę wielu sukcesów trenerom, róbcie swoje. I pytanie do Pana wojta skoro dzieci że stali Niewiadow osiągają sukcesy na arenie ogólnopolskiej to mogą liczyć na jakieś stypendia sportowe?Bo z tego są takowe w gminie ale niestety tylko dla wybranych, nie tych że Stalówki.

Pozostałe