Kto Ty Jesteś? Polak mały...

  • 10.11.2021, 11:22 (aktualizacja 10.11.2021, 11:24)
  • redakcja
Kto Ty Jesteś? Polak mały...
10.11.2021r. W przedszkolu w Smardzewicach dzieci z grupy Smerfy obchodziły Dzień Niepodległości. Najmłodsi zapoznali się ze słowami hymnu Polski. W zajęciach plastycznych z pomocą cioci wykonały kokardy narodowe w kolorach biało czerwonych. Dzieciom sprawiło to wiele radości i zabawy i z czystym sumieniem można zacytować słowa Kto Ty Jesteś? Polak mały...

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciocia
Ciocia 10.11.2021, 19:39
Piękne dzieciaki cioci. Mali Polacy.
Do  wpisu SA
Do wpisu SA 10.11.2021, 16:26
Właśnie ten wpis pokazał jak ta osoba rozumie patriotyzm. Nienawiść do drugiego człowieka wyssał od swojej słusznej partii.
SA.
SA. 10.11.2021, 19:02
Jasne, zawsze możesz się porozumieć z ,Bóg, z n/w komentarzy. Razem stworzycie parę i ruszycie jutro w patriotyczną nutę, nawracać innych na swoje, buahhaahha.
A komentarz nie był dla ciebie ssaczu, a do wypowiedzi ,Tomaszów, któremu ,trzaskowski, jak wielu innym, też nie przypadł do gustu :)
Kazimierz.
Kazimierz. 10.11.2021, 13:17
Patryjotyzm dziedziczy się w genach .
Tomaszów
Tomaszów 10.11.2021, 12:22
Bardzo dobrze ze w szkołach od najmłodszych lat jest wpajany patriotyzm, mam nadzieję że za kilkanaście lat dzięki temu nie będzie tego co jest dzisiaj że jakiś prezydent warszafki zabrania świętować i maszerować patrioto w dniu święta narodowego.
Nie podłym  faszystom !
Nie podłym faszystom ! 11.11.2021, 10:34
Nikt nie zabrania nikomu świętować. Zabrania niszczyć , palić, bić , tak jak to robili rok , dwa i trzy lata temu twoi idole nacjonaliści , banda łobuzów których niestety popiera nasz rząd , a który powinien z tym walczyć. Dziś też zobaczysz dzieło tych swoich prawdziwych "👤olaków" .Nikt nie zabrania nikomu świętować - ŚWIĘTOWAĆ , a nie niszczyć !
TM
TM 14.11.2021, 17:40
KOGO nazywasz faszystom?puk puk w glowke chyba piorun poraził za bardzo. Ile osób zostało pobitych? Tęczowym i czerwonym lamparciom już naprawde się poprzewracalo, jak nie macie co robić i być tacy europejscy to na granice i zapraszac do swoich domów tych niby biednych emigrantow w kurtkach za parę klocków i z komórkami co większość. Polaków jeszcze nie widziało na oczy. GNLS
SA.
SA. 11.11.2021, 23:08
„I co? Łyso?”... :) „I co? Łyso?”... :)
...teraz po Marszu Niepodległości, jak temu 'der oberbürgermeister, gez. Tschaskovsky',
ktoś zapewne zniszczył ci wcześniej twój mózg.
SA.
SA. 11.11.2021, 12:09
Ty widziałeś faszystów pewnie na rysunkach i obrazku albo na jawie w swoich snach.
Faszyści to przede wszystkim Niemcy, którzy rozpętali II WŚ - zbrodniarze wojenni, zwyrodnialcy i ludobójcy, ale skąd vty masz o tym wiedzieć.
Nie masz po drodze na Marsz Niepodległości nikt ci nie karze w nim uczestniczyć, ale odstosunkuj się od uczestników, jak twój słabiutki idol - 'Der oberbürgermeister, gez. Tschaskovsky' - antypolak, mi.er.no.to. :)
Bóg
Bóg 10.11.2021, 16:14
Rzuvanie kamieniwm, niszczenie wszystkiego, plicie na kazdeho kto. Ma. Inne zdanie to jest patriotuzm?? Ten marsz to nic innego jak sznasa zaistnirnia dla nacjonalistow. Strach tam isc.
Tomaszow
Tomaszow 14.11.2021, 17:42
Straty napewnonieporuwnywalny niż po marszu kobiet tam to dopiero była dzicz! Może nie? Po. Alowale kościoły, pomniki, przerywane mszę, nie wstyd wam lewaki?
SA.
SA. 10.11.2021, 18:49
'Bogu' walnij sobie jeszcze ze 100g za "trzaskoskiego"
SA.
SA. 10.11.2021, 14:06
Wszystko o "trzaskowskim" idealnie mówi oficjalny plakat tegorocznego Marszu Niepodległości "Niepodległość nie na sprzedaż"... podpisany...
"Der oberbürgermeister, gez. Tschaskovsky" - można odnaleźć w internecie.
SA.
SA. 10.11.2021, 13:15
Popieram w całości. Takie rzeczy powinny być nauczane od najmłodszych lat i dodatkowo wskazywane i zaszczepiane w rodzinie.

A "trzaskowski" to jest taki elegancik i słaby politykier. Po co mu Patriotyzm Polaków, jak on ma swój w Niemczech, giętki kark zgina w przyklęku razem z Donaldinio. On jest wyznawcą trendu, po co nam port lotniczy CPL, jak identyczny jest już w Doutshland. Tak samo u niego z patriotyzmem. Trzeba jasno powiedzieć, to nie są Polacy.
Bóg
Bóg 10.11.2021, 16:13
Kretyn jestes. Jak jakis półgłówek nie ma argumentow to zaraz zarzuca ze ktis ma kontakty w niemczech. A z kim ma kontaky ywoj prezydent? Z nikim. Bo jest nikim. Polska jak zwykle nie ma zadnych przyjacow. Narobila sobie znow wrogow na zachodziw, wschodzie i poludniu.

Pozostałe