Tomaszowska Kraina Łagodności - Pieśni Naszych Czasów

  • 15.11.2021, 13:40 (aktualizacja 15.11.2021, 13:44)
  • redakcja
Tomaszowska Kraina Łagodności - Pieśni Naszych Czasów
Tomaszowski oddział Stowarzyszenia Topory ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert muzyków z województwa łódzkiego.

Łukasz Nowak oraz Marcin Snokowski to niezwykle oryginalny duet na gitarę i akordeon. Wirtuozi w swoim fachu zaprezentują wiele ciekawych utworów, zarówno instrumentalnych, jak i tych z nurtu poezji śpiewanej.

Koncert odbędzie się 27 listopada w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 18:00. Wydarzenie jest w całości sponsorowane przez Urząd Miasta Tomaszowa, więc mogą się nim Państwo cieszyć bez konieczności zakupu biletu.

Serdecznie prosimy o zastosowanie się do obostrzeń związanych z pandemią wirusa Covid 19, o których to będziemy na bieżąco informować.

Do zobaczenia na koncercie!

 

PIEŚNI NASZYCH CZASÓW:

o ponadczasowe pieśni największych bardów ostatniego stulecia: Bułata Okudżawy, Jaromira Novahicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurija Kukina i wielu innych. Wirtuozerskie aranżacje instrumentalnych kompozycji klasyków. To także autorski program piosenek Łukasza Nowaka, uznany przez publiczność w kraju i za granicą. Profesjonalizm muzyków w połączeniu z ich niezwykłymi osobowościami scenicznymi gwarantuje najwyższy poziom artystyczny każdego koncertu. Świadczą o tym dziesiątki występów zarówno na małych, jak i wielkich prestiżowych scenach w całej Polsce.

 

WYKONAWCY:

Łukasz Nowak

Wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Założyciel i lider zespołu Caryna. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Autor kilku projektów muzycznych: "Podróże z balladą", "Słowiańska dusza", "Pieśni naszych czasów". Koncertował m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Hiszpanii.

Marcin Snokowski

Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie akordeonu. Laureat wielu konkursów, m.in.: II nagrody w "Citta di Castelfidaro" we Włoszech w kategorii zawodowej oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie. Nagrywał muzykę do filmów, m.in. "Edi" i "Mistrz" w reż. Piotra Trzaskalskiego. Nauczyciel w szkołach muzycznych.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe