Wypadek w Henrykowie. Dwie osoby poszkodowane

  • 15.11.2021, 13:56
  • redakcja
Wypadek w Henrykowie. Dwie osoby poszkodowane
Strażacy z Lubochni poinformowali o niebezpiecznym zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce wczoraj w miejscowości Henryków. Do akcji poza dwoma lubocheńskimi zastępami skierowano także dwie jednostki ratowniczo gaśnicze z PSP Tomaszów . Według otrzymanego zgłoszenia wypadek drogowy z udziałem jednego pojazdu. W samochodzie znajdować się miały dwie osoby poszkodowane.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ratowników, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, odłączeniu mediów w uszkodzonym pojeździe, pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym. Osoby poszkodowane po dokładnym przebadaniu przez ratowników medycznych ZRM zostały przewiezione do szpitala na szczegółowe badania.

 

 

Siły i środki zadysponowane:

🚒🚨 549[E]31 MAN GBA 2,5/26 Lubochnia

🚒🚨 549[E]32 LUBLIN SLRt Lubochnia

🚒🚨 541[E]26 MAN GCBARt 5/32 JRG Tomaszów Maz.

🚒🚨 541[E]43 RENAULT SRt JRG Tomaszów Maz.

🚑🚨 ZRM - Zespół Ratownictwa Medycznego x2

🚓🚨 Policja x3

 

Strażacy z OSP to osoby. które najczęściej trafiają jako pierwsze na miejsca zdarzeń losowych, takich, jak pożary czy wypadki. To oni udzielają pierwszej pomocy przedmedycznej. Uratowali już niejedno ludzkie życie. Pamiętajcie, że warto ich zawsze wspierać, chociażby poprzez 1% podatku czy inne celowe darowizny. Jednostki w wielu przypadkach funkcjonują jako organizacje pożytku publicznego i oby... ich pomoc nigdy nie była Wam potrzebna 

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 15.11.2021, 20:36
Nie minął chyba miesiąc od ostatniego wypadu w tym miejscu. Oznakowanie tragiczne, do tego jeszcze gorsza widoczność przez krzaki. Zakręt zatrzymał się w latach '90, kiedy poruszały się po nim fiaty 126p.
Gość
Gość 15.11.2021, 15:51
Dziene druhy

Pozostałe