Emigranci ukryci w ciężarówce dojechali do Niewiadowa

  • 29.11.2021, 20:43
  • redakcja
Emigranci ukryci w ciężarówce dojechali do Niewiadowa
Ponieważ nie daliśmy rady skontaktować się z rzecznikiem tomaszowskiej policji, który nie odbierał telefonu, a odpowiedzialny za zarządzanie kryzysowe w powiecie tomaszowskim nie jest poinformowany o zdarzeniu możemy tylko nieoficjalnie poinformować, że dzisiaj w znaleziono ukrytych w ciężarówce kilku przemycanych Irakijczyków w tym dziecko.

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rotern
Rotern 17.12.2021, 12:01
Wy..bać ich z Polski i tyle. A tak na marginesie , ktoś wie może gdzie i kiedy lemparty mają jakieś manifesty ,.bo mam pełną beczkę szamba i zmarnować tego nie chcę.
Akal
Akal 02.12.2021, 21:20
NIEmcy czy NIEwiadów .. może z krużgankiem oświaty jechali na swiętować rezurekcję
&
& 03.12.2021, 13:43
A może propagować "cnoty niewieście"?
Sanescobar
Sanescobar 30.11.2021, 22:04
Postawcie pawłowicz , kempe , i inne gwiazdy partii na granicy to pouciekają sami
TM
TM 02.12.2021, 10:00
Skoro lempartowa nie wystraszyła to już tylko czołgi mogą zatrzymac:)
WuPe
WuPe 30.11.2021, 21:36
Pierwsza lekcja europejskości odebrać prawa rodzicielskie za takie traktowanie dzieci.
...)
...) 30.11.2021, 13:20
ciężarówkę skonfiskować, kierowcy odebrać dożywotnio prawo jazdy i do więzienia.. obcokrajowców w samolot i do kraju pochodzenia oczywiście na ich koszt na pewno mają jeszcze kasę...i z każdym przemytem tak robić jak chorzy to do szpitala też na własny koszt leczyć
Ja
Ja 30.11.2021, 13:18
Nie ma to jak marzyć o lepszym życiu w Niemczech a wylądować w Niewiadowie :D
Ajatollach
Ajatollach 29.11.2021, 22:33
Bez kwarantanny ?
Bez szczepienia ?
Z nową mutacją c19 ?
Co ich tu ciągnie - miodu tu nie ma chyba żeby zaraz na granicy deklarację członkowską do PIS podpisali i trochę krętactw na sumieniu mieli !
P.n.
P.n. 30.11.2021, 08:01
Ale to platforma chce ich przyjąć!!!!
Gminny
Gminny 30.11.2021, 13:02
Przyjechali bo myśleli że wlodarz za PO a ci ch a przyjmować ale tak to się wszystko zmienię ze juz za pisem:) jest :)
Do gminny
Do gminny 01.12.2021, 06:43
Nie chcieli popatrzeć jak teraz wy trzymacie się koryta a wszystko inne wina Tuska
GMINNY
GMINNY 02.12.2021, 10:03
Jacy wy? Ja tylko pisze ze oświeceni z po są i byli za przyjmowaniem uchodźcow a ja, my jesteśmy przeciwko i nie ma tu wątpliwości że to wina Tuska :)
Do Gminny
Do Gminny 03.12.2021, 20:04
No rozumiem że ty jest na swiecie też z winy Tuska!
Gminny
Gminny 04.12.2021, 08:14
Tego nie pamietam:) ale ty na pewno jesteś dzięki Grodzkiej:) Tusk oszust
Polak
Polak 30.11.2021, 13:26
Przyjechali do pracy w systemie czterobrygadowym.
Aldona
Aldona 30.11.2021, 17:44
masz na myśli Euroglas?...jak sobie obecnie radzi? gdy drożeje gaz i elektryczność?... czy zakład już stoi?...
Polak
Polak 01.12.2021, 03:19
Kolosy poradzą sobie kosztem zwykłych ludzi taką sprawiedliwość.

Pozostałe