Chcecie powiedzieć: dość? Powiedzcie to głośno

  • 19.12.2021, 13:20
  • redakcja
Chcecie powiedzieć: dość? Powiedzcie to głośno
Jeżeli macie dosyć kolejnych podwyżek cen energii, gazu, żywności... Jeśli macie dość pogarszających się warunków życia... Jeśli uważacie, że wolność mediów jest w Polsce ograniczana.... Możecie swój sprzeciw wyrazić dziś wieczorem. Czy Was także denerwują politycy, którzy sami sobie przyznają podwyżki? Chcecie powiedzieć: dość arogancji władzy? Zapraszamy o godzinie 19:00 na Placu Kościuszki. Wobec tego, co się w Polsce dzieje, nikt nie powinien pozostawać bierny.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WuPe
WuPe 22.12.2021, 13:06
Myślałem, że to reklama wyjazdu do Brukseli...
Krzysztof
Krzysztof 20.12.2021, 16:03
Typowy lewacki bełkot dla ograniczonych umysłowo.
...)
...) 20.12.2021, 10:36
ja tę Panią skądś znam...czy to ta co zawsze protestuje?
Do...)
Do...) 21.12.2021, 09:33
Tak ta sama a tobie przeszkadza?
standard
standard 20.12.2021, 09:24
Czyli nadal zamiast konkretnych propozycji- programu tylko walenie w ZP i puste frazesy Ludzie to widzą i na tym opozycja nie zbuduje ekipy, która może się mierzyć z ZP. A Pis jak to Pis coś tam rzucą przed wyborami i zawsze to 35% zgarnie. Czy starczy do samodzielnego rządzenia nie wiem, ale zawsze jakąś przystawkę można dobrać, a opozycja nadal zamiast merytoryki będzie proponowała 8gwiazdek ;-)
Taka to scena polityczna od układu stolcowego stołu się nam ukazuje non stop.
Tomaszow
Tomaszow 20.12.2021, 08:13
Wolne media ale tylko te, które plują na pisiorow:) Dajcie mikrofon Lambertowej, będzie przynajmniej ostro:) jedziemy dalej na patencie 8gwiazdek i w... c, czy coś nowego oświecency wymyslili?
TAK dla TVN
TAK dla TVN 19.12.2021, 20:55
WOLNE MEDIA ! WOLNA POLSKA ! WOLNE MEDIA ! Nie dla zakłamanej tuby informacyjnej tvpis ! Chcemy PRAWDY a nie pisowskiej propagandy !
Dojna zmiana
Dojna zmiana 19.12.2021, 17:19
Właściciel kota mentalnie tkwi w latach 70 ubiegłego wieku a chce mieć wpływ na teraźniejszość..
SA.
SA. 19.12.2021, 13:54
Kolejne łzawe, pochlipywane spacerki, jakby te wszystkie podwyżki energetyczne, mediów oraz inflacja tylko i wyłącznie mocno wzrosła w Polsce. Ten kryzys rozlał się szeroko przecież na całą Europę, UE, nawet USA nie ominął. Tam ceny paliw też kosmiczne. Takie potęgi jak Francja, Niemcy, Holandia się tego nie ustrzegły.
Kryzys ogolnoświatowy, ale zawsze można sobie popłakać i poużalać się w tej propagandzie nad sobą, rozruszać nogi dla zdrowotności.
DO sa.
DO sa. 19.12.2021, 18:23
Masz , to płać i się nie odzywaj . Jakbyś miał 1400,- emerytury to też byś spacerował. ZAMILCZ.
SA.
SA. 19.12.2021, 21:24
Sam zamilcz... powinieneś wyjątkowo dostać tylko 3zł podwyżki do tej emerytury, jak to było kiedyś tak dla otrzeźwienia twojego i tak zamulonego mózgu. Wtedy twoje szczęście sięgnęłoby pełnej ekstazy co. Kupiłbyś sobie zużytą gazetę i wyprofilował z niej wkładki do butów, by wygodniej się spacerowało
Janko
Janko 19.12.2021, 16:42
Co to TVP potrafi człowiekowi wmówić. Jak będzie komentarz o dziurach na ulicach to napiszesz, że nasze miasto jest spoko, bo w Warszawie też są dziury?
SA.
SA. 19.12.2021, 21:31
Janko nie słuchaj tych bajek z mchu i paproci, w W-wie zarządza trzasek, a on wiesz, gdzie ma wszystkie dziury. Jego nawet żadne szabo nie rusza, a ty tu o dziurach.
A kryzys jest niestety globalny, wejdź na internet i poczytaj na zagranicznych przekazach lub stacjach TV, jak umiesz oczywiście czytać, albo ładnie poproś dzieci
to ci przeczytają.
chacha
chacha 19.12.2021, 23:11
Wydaje ci się , że jesteś błyskotliwy jak napiszesz , że umiesz czytać , nawet na zagranicznych portalach i wejść na internet . Wow , robi to niesamowite wrażenie szczególnie to wchodzenie na internet . W rzeczywistości jesteś śmiesznym i żałosnym gostkiem ze zrytym beretem przez tvp info.
SA.
SA. 20.12.2021, 09:40
No pewnie, nie może być przecież inaczej, bo ty tak twierdzisz.
Nie pasują inne portale i wiadomości nie czytaj, nie ma przecież przymusu, tam zapewne też kłamią :-) a tylko ciągle spaceruj, tym wywołasz wrażenie, ale chyba na gostkach twojego pokroju właśnie ze "zrytym beretem". No to brykajcie sobie swobodnie ku uciesze innych.
zasmucona
zasmucona 19.12.2021, 15:35
W Polsce to jest jeszcze nadal uzależnienie od gazu z Rosji. W momentach kryzysowych Putin ma wpływ na nastroje także i u nas.
zasmucona
zasmucona 19.12.2021, 19:21
Na profilu TiTu na Facebooku jest krótkie nagranie. Bardzo mało osób. Dlaczego?
mruczek_rechoteQ
mruczek_rechoteQ 19.12.2021, 21:42
Ja tam się ciesze, że ludzie nie stoją w obronie stacji forsującej wprowadzenie segregacji sanitarnej.

Pozostałe