Zakład Energetyczny z nowym dyrektorem

  • 30.12.2021, 20:30
  • redakcja
Zakład Energetyczny z nowym dyrektorem
Jak dowiedzieliśmy się ze strony internetowej Starostwa Powiatowego Zakład Energetyczny, Rejon Tomaszów Mazowiecki, ma nowego dyrektora. Został nim wiceprzewodniczący Rady Powiatu z ramienia PiS, Marek Kociubiński, który do niedawna pełnił funkcję dyrektora w Agencji Mienia Wojskowego.

 .

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowianin
tomaszowianin 07.01.2022, 19:14
Dobre komentarze.Z życia wzięte.
Ajdejano
Ajdejano 31.12.2021, 16:32
Moja dodatkowa wrzutka,
Wykształcony geodeta,. Gdzie, kur...., podział się ten jego mózg?!?!?!
Jak ja mogłem temu bezmózgowiu zlecać jakieś roboty geodezyjne!!!
Ajdejano
Ajdejano 31.12.2021, 16:13
Zrobiłem wpis w tym temacie około pól godziny temu i zakładam, że Redakcja tego mojego wpisu nie wydrukuje (lokalna, wsiowa polityka).
Jednak, mimo tej wsiowej polityki, chcę napisać tak: jeśli tako (pożal się Boże) "geodeta" , stoi na zdjęciu powyżej w otoczeniu katechety i jego wiecznie przybocznej, to daj zdrowie tremu "geodecie" i temu katechecie.
Ajdejano
Ajdejano 31.12.2021, 15:45
Ludzie!!! Trzymajcie mnie, bo się pochlastam!!! Cały czas myślałem, że ten, mój znajomy, ma trochę oleju w głowie..... Jednak, srodze się pomyliłem. Po prostu... popier.... się jemu w główce!!!

Konkluzja: jeżeli takiemu człowiekowi lokalna "polytyka" popier.... w główce, to gdzie my, ku.... , jesteśmy.... Ręki, kur...., gnojowi - nie podam!!!

PS. Jeżeli ten facio ma cokolwiek wspólnego z energetyką, to ja jestem, kur...., chiński mandaryn. Myślałem, że to jest ktoś o dwie, trzy laksy lepszy od katechety. Jednak myślę, że to jest miernota trzy klasy gorsza od tego dna, czyli katechety.
Ajdejano
Ajdejano 04.01.2022, 15:40
Moja dodatkowa wrzutka do mojego wpisu powyżej: jeżeli jakikolwiek katecheta (w Polsce i na świecie) chciałby mnie szarpać po sądach za różne wpisy o katechetach, to niech najpierw dobrze się zastanowi.
Oczywiście - wyłączam katechetów, którzy pełnią (niestety) jakieś odpowiedzialne funkcje publiczne. Tacy ludzie ZAWSZE muszą mieć świadomość tego, że również ZAWSZE muszą się narażać NA PUBLICZNĄ KRYTYKĘ. Takie jest nieubłagane prawo demokracji.
Nawet tej kulawej demokracji, która pozwala wybierać np. starostów przez demokratycznie wybranych radnych powiatowych.
woody
woody 31.12.2021, 16:17
takie k...a czasy
woody
woody 31.12.2021, 13:29
piszcie zle to wam odetnie
230 v oczywiscie
As
As 31.12.2021, 12:58
Specjalista od wszystkiego
Potrafi
Potrafi 31.12.2021, 16:22
włączyć prąd, chyba potrafi. To się nadaje jak większość byłych i obecnych fachowców po partyjnych kursach. Niestety...
......
...... 31.12.2021, 12:37
jpd
Golf
Golf 31.12.2021, 10:34
PGE to firma do likwidacji!!!
JZ
JZ 31.12.2021, 09:18
nawet propagandy nie potrafią robić :D :D
Wysłać ich do kurskiego na roczny kurs sztuki ściemniania za 8 mld zł z dopłat do propagandy z naszej kieszeni.
Maksymilian
Maksymilian 30.12.2021, 21:18
przecież PGE Obrót to spółka akcyjna a nie polityczna !

woody
woody 30.12.2021, 20:46
a kosiula wyszla
woody