Pobiegajmy w Spale. Już we wrześniu

  • 26.08.2018, 09:38
Pobiegajmy w Spale. Już we wrześniu
Akademia Sport i Zdrowie oraz Urząd Marszałkowski zapraszają na kolejne zawody w Spale z cyklu: Trasy biegowe województwa łódzkiego. Impreza odbędzie się 8 września, a start i meta zlokalizowane będą w sąsiedztwie Centralnego Ośrodka Sportu.

 Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00. Wpisowe wynosi 10 zł. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę, napój oraz będzie mógł skorzystać z posiłku po zawodach.

Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni pucharami. 

Podobnie jak w poprzednich latach, zawodnicy będą mieli do pokonania ponad 6-cio kilometrową trasę. Limit uczestników to 150 osób. Zapisywać można się drogą elektroniczną: https://www.protimer.pl/bio/478/trasy-biegowe-w-woj-lodzkim-spala-2018 bądź w biurze zawodów, w sobotę od godz. 9:30.

 

Cztery lata temu na terenie województwa łódzkiego wyznaczono i oznakowano 16 tras biegowych pod szyldem Urzędu Marszałkowskiego i patronatem Witolda Stępnia. . Co roku na wybranych ścieżkach odbywają się zawody, których podstawowym celem jest promocja tras biegowych. W tym roku, oprócz spalskich zawodów, członkowie stowarzyszenia ASiZ zapraszają jeszcze do Lasu Łagiewnickiego (23 września) oraz do Konstantynowa Łódzkiego (10 listopada).

 

Zawody spalskie zaplanowane na 8 września wspierają: Centralny Ośrodek Sportu w Spale, Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale oraz Gmina Inowłódz.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

amator
amator 27.08.2018, 22:29
poki co zapisy kuleja

Pozostałe