Dla Babci i  Dziadka  

  • 20.01.2022, 16:43 (aktualizacja 27.01.2022, 13:13)
  • Źródło: Powiatowe Centrum Animacji Społecznej
Dla Babci i  Dziadka  
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zorganizowało spektakl słowno – muzyczny pt. "W muszelkach Twoich dłoni". Wyjątkowy, bo adresowany przede wszystkim do babć i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.

Na scenie zaprezentowali się podopieczni sekcji teatralnej pod kierunkiem p. Joanny Domalik-Dróżdż oraz sekcji wokalnej, którą prowadzi p. Kasia Rychlik. Było bardzo wzruszająco, sentymentalnie, ale też humorystycznie.

 Niestety, z powodu obostrzeń, widownia nie mogła być wypełniona, a przybyli musieli stosować się do zasad reżimu sanitarnego, zatem widowisko na żywo obejrzeli głównie rodzice i dziadkowie dzieci występujących na scenie, ale zaproszenie przyjęli też pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej Nr 1 w Tomaszowie.

 Dla tych, którzy nie mogli obejrzeć spektaklu w placówce, została przygotowana transmisja na żywo, którą prowadzili podopieczni sekcji filmowej PCAS-u pod kierunkiem p. Pawła Zysiaka. Zdjęcia ze spektaklu wykonała p. Małgorzata Chojnowska, uczestniczka zajęć fotograficznych, które prowadzi p. Gosia Wojtkiewicz.

-   Można było zobaczyć niejedną łezkę w oku, a to chyba świadczy o tym, że ten wyjątkowy spektakl spełnił swoje zadanie i umilił ten czas naszym gościom – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor PCAS-u. –   Bardzo też cieszy fakt, że ten spektakl i transmisję na żywo przygotowali podopieczni naszych sekcji, którzy z dnia na dzień osiągają lepsze wyniki.   Zapraszamy do obejrzenia transmisji, która jest dostępna na naszym facebookowym profilu i stronie www.

Już po przedstawieniu, występujący otrzymali słodkie upominki. Babcie i dziadkowie otrzymali laurki i również słodkie niespodzianki, podopieczni DPS-u dodatkowo ceramiczne figurki wykonane przez sekcję p. Marcina Goździka. Powiatowe Centrum Animacji Społecznej życzy wszystkim babciom i dziadkom zdrowia i pogody ducha, tak bardzo potrzebnych w czasie pandemii.

 

Źródło: Powiatowe Centrum Animacji Społecznej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe