Wymazy przez 8 godzin dziennie i 7 dni w tygodniu

  • 25.01.2022, 15:23 (aktualizacja 25.01.2022, 21:13)
  • redakcja
Wymazy przez 8 godzin dziennie i 7 dni w tygodniu
Od jutra punkt wymazowy przy Tomaszowskim Centrum Zdrowia działał będzie przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:15. W naszym powiecie w ostatnich tygodniach liczba badanych osób sięgać zaczyna 400 dżinnie. Przypominamy też, że w przypadku badań między innymi dzieci, możliwe jest wyatwienie zlecenia na badanie domowe

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

***** ***
***** *** 28.01.2022, 13:27
Pandemio trwaj , darmo dają testy szczepionki hej !
jedziemy a dzieci i wnuki będą tynki gryźć jak jeszcze będzie z czego
ocenzurowany
ocenzurowany 27.01.2022, 16:29
cenzura kwitnie
po
po 27.01.2022, 12:40
covid zniknie wraz z ostatnim artykułem i medykiem który zarabia na chorych...
Diabeł
Diabeł 27.01.2022, 17:23
A przestępczość zniknie gdy zlikwidujemy kodeks karny.
Ik
Ik 30.01.2022, 08:42
Płacić medykom za wyleczenie... na każdym poziomie ... Nic więcej nie potrzeba...
Diabeł
Diabeł 31.01.2022, 00:40
Nie da się wyleczyć, można tylko łagodzić objawy. Można zapobiegać szczepiąc.
Ui
Ui 26.01.2022, 21:12
Zarobki pielęgniarki covidowej 150 tysięcy rocznie, ordynator -900 tyś rocznie... Coviddzie trwaj wiecznie...
Stb
Stb 28.01.2022, 11:59
Pod warunkiem że uda sie im uzyskac dodatki covidowe co w tomaszowskiej placówce dla znajomych i wybranców
MotU
MotU 26.01.2022, 14:12
Błędy, błędy!!!
Brakslow
Brakslow 26.01.2022, 13:01
Rzeczywiście jest się czym chwalić... A może by tak zakończyć ten cały cyrk i wrócić do normalności?
Diabeł
Diabeł 29.01.2022, 13:54
Jestem za, dlatego się zaszczepiłem. Połowa polaków woli napędzać pandemię.
Covid- celebryta
Covid- celebryta 26.01.2022, 10:32
,,Nie idź za tłumem bo zostaniesz TŁUMOKIEM!"
Diabeł
Diabeł 29.01.2022, 13:55
Za tłumem nieszczepiących się TŁUMOKÓW ?
Olo
Olo 26.01.2022, 10:22
Nareszcie jakąś mądra decyzja. Tylko bardzo spóźniona.
Lekarz
Lekarz 25.01.2022, 21:39
Czy przed szczepieniem są robione testy?
Diabeł
Diabeł 26.01.2022, 21:39
Test IQ jest robiony, gdy jest za niski to nie szczepią. Połowa Polaków uznała że nie ma sensu podchodzić do tego testu i teraz głoszą że szczepionki zabijają.
IQ to test
IQ to test 27.01.2022, 02:43
na inteligencję, a nie na obecność covida.
To w piekle tego nie uczą?
Diabeł
Diabeł 27.01.2022, 17:19
Tobie właśnie zrobiłem i wyszedł słabo, pewnie się też nie zaszczepiłeś. Za wysokie progi na twoje nogi.
Ji
Ji 26.01.2022, 21:12
Nowe metody leczenia wykluczają robienia testów, można wszystkich szczepić...

Pozostałe