Ostatki z PCAS-em

  • 18.02.2022, 11:42 (aktualizacja 22.02.2022, 13:08)
  • redakcja
Ostatki z PCAS-em
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na wyjątkowy spektakl pt. „Ostatki z PCAS-em”. Tym razem na scenie zaprezentują się podopieczni sekcji edukacja regionalno-turystyczna oraz Senioralna Grupa Kabaretowa „Dzierlatki”. Spektakl z pewnością można przyporządkować do komedii, co odzwierciedla usposobienie grupy.

- Chcieliśmy trochę rozbawić naszą publiczność, jak na ostatki przystało. Scenariusz przedstawia scenę z życia rodzin wiejskich.

Nasi seniorzy uwielbiają  pracę na scenie, angażują się w przygotowania do spektaklu, by jak najlepiej zaprezentować się przed publicznością, wkładają w to ogrom serca. Możecie być Państwo pewni, że dostarczymy dużą dawkę humoru. Będzie też muzycznie i mam nadzieję, że wszyscy włączą się do  wspólnej zabawy.

W każde wydarzenia organizowane w naszej placówce, chętnie angażują się podopieczni wszystkich sekcji oraz Organizacje Pozarządowe mające siedzibę na terenie Centrum Animacji Społecznej. Zapewniamy, że Ostatki będą wyjątkowe. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do spędzenia z nami tych ostatnich chwil karnawału.- mówi Dorota Ignasiak Dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej

Partnerami PCAS-u w tym przedsięwzięciu będą Starostwo Powiatowe Tomaszowie Mazowieckim, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, który będzie reprezentowało Koło Gospodyń Wiejskich z Dębniaka, tomaszowskie Amazonki i Stowarzyszenie „Nadzieja”.

Spektakl odbędzie się 24 lutego o godz. 18.00. W programie zaplanowano też tłustoczwartkowy poczęstunek.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe