Cztery bramki na lidera

  • 27.08.2017, 00:21
  • Mariusz Strzępek
Cztery bramki na lidera
Na pewno nie było nam łatwo do 55. minuty. Stworzyliśmy bardzo mało sytuacji pod bramką gości. MKS był dobrze poukładany i ciężko było ich "rozklepać", dlatego też nie padł żaden gol przed przerwą. Po zdobyciu pierwszej bramki, kibice dołożyli swoje i strzeliliśmy kolejne gole. Nie można się za bardzo zachwycać tymi zwycięstwami. Wszyscy wiemy, że musimy poprawić jeszcze masę błędów, aby ta gra była pewniejsza. Wiele zawodników stara się by tak było. Dzisiaj chociażby Adam Radwański rozegrał wyśmienite spotkanie. To jest przykład, że z meczu na mecz, każdy poprawia błędy. Jeśli będziemy popełniać ich mniej, to będziemy łatwiej wygrywać - mówił po dzisiejszym meczu Franciszek Smuda, trener Widzewa. Łodzianie wygrali swój kolejny mecz w tym sezonie i znajdują się na szczycie tabeli. Cztery bramki dla widzewa zdobyli: Daniel Mąka 55 (k), Daniel Świderski 62, Mateusz Michalski 78, Mateusz Ostaszewski 89
Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcel
Marcel 27.08.2017, 23:31
Szczekajcie pieski dalej hau hau.
Cieszmy się
Cieszmy się 27.08.2017, 20:42
Finishparkiet pokonany 3-2 przez Lechię i to My nie Widzew jesteśmy liderami! I o tym piszmy.
Bo Lechia to nasz klub!
Bo Lechia to nasz klub! 27.08.2017, 18:45
Minęło 6 godzin od zakończenia meczu na szczycie III ligi pomiędzy liderem Lechią a wiceliderem Finishparkietem, a relacji z tego meczu ani słychu, ani dychu. Ciekawe, dlaczego?
27.08.2017, 21:08
Kolego relacji nie ma, gdyż o 15 był kolejny mecz :-) a później to już tak jak Mariusz pisał "grunt to rodzina" ;-) Nie tylko piłką człowiek żyje.
27.08.2017, 19:10
No widzisz, zdążyłeś wrócić do domu, zjeść obiad a później się przespać po obiedzie i odespać wypite na meczu piwsko, a tu nadal nic. Co za wredne typy na tym Naszym Tomaszowie, pewnie też mieli w domach obiady, może wizytę jakiejś rodziny a może /nie daj Boże/ poszli z dziećmi na niedzielny spacer. Bo przecież tylko mecz jest do opisania. Nic innego w mieście się nie dzieje.
Bo Lechia to nasz klub!
Bo Lechia to nasz klub! 27.08.2017, 19:19
Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Akurat na meczu byłem, ale piwa tam nie piłem, bo byłem zmotoryzowany, a dodatkowo miałem jeszcze trzech pasażerów pochodzących z zupełnie innej części Polski. Zabierając ich na mecz, chciałem zwiększyć frekwencję na meczu oraz wpływy do klubowej kasy. Flaszkę (i to dobrą) rozpracowaliśmy do obiadu. O żadnym spaniu nie było mowy. Kto by tracił czas na sen w niedzielę?
27.08.2017, 19:28
Trudno bym mierzył swoją miarą. Picie wódki w godzinach okołopołudniowych jest komplenie nie na miejscu. Ludzie kulturalni nie tylko się tym nie chwalą ale po prostu tego nie robią
Bo Lechia to nasz klub!
Bo Lechia to nasz klub! 27.08.2017, 19:33
Ludzie kulturalni chwalą się tym, że wódkę piją do śniadania? Ja takich praktyk nie stosuję. Godzina 13. jest dla mnie "świętością" :)
27.08.2017, 19:36
Przyjmuję to jako formę twojej samokrytyki. Jest w Tomaszowie sporo instytucji pomagających alkoholikom. Zachęcam do skorzystania z wsparcia fachowców. Są też stowarzyszenia abstynenckie. Też je polecam.
Klub
Klub 27.08.2017, 18:55
nie dał akredytacji?
27.08.2017, 20:58
Nie. Nawet się nie staraliśmy o nią :-) Klub Lechii ma swoich partnerów medialnych, z pewnością jest zadowolona z tej współpracy, więc nie było takiej potrzeby :-)
Snarki
Snarki 27.08.2017, 18:50
Lepiej nie wywołuj tego tematu, bo zaraz uslyszysz że autor robi to za darmo,zarywa noce i jest najbardziej poszkodowanym człowiekiem we wschodniej Europie.
27.08.2017, 21:09
Eh.. frustrat :-)
Snarki
Snarki 28.08.2017, 07:30
Nie flustrat,tylko cytuje zamieszczane zamieszczane wypowiedzi autora relacji
Rms
Rms 27.08.2017, 13:22
Miasto lidera, Tomaszów miastem lidera.
multi99
multi99 27.08.2017, 10:38
szkoda że ten stadion nie ma minimum 20 tys miejsc ... też byłby komplet !!!!!!
tomaszowianin
tomaszowianin 27.08.2017, 10:25
Co wyniki tego klubu maja wspólnego z Tomaszowem ??
05.09.2017, 21:18
To, że Tomaszów jest ściśle powiązany z kulturą żydowską. Kiedyś na Wikipedii (przed skasowaniem) była historia łódzkiego klubu od początku. Być może Łodzianie się tego wstydzą, w Tumanowie nie, bo mamy coraz więcej działań mających przypomnieć kulturę żydowską w naszym mieście.
Może
Może 05.09.2017, 22:35
tak kiedyś było, ale obecnie teza mocno naciągana i nie mająca pokrycia.
27.08.2017, 20:54
...ano ma wspólnego. Widzew ma znacznie większe grono sympatyków w Tomaszowie jak Lechia. Ludzie chcą czytać o Widzewie z różnych źródeł, które sami sobie wybierają. Niebawem pójdziemy na większa współpracę medialną z tym klubem :-)
Marcel
Marcel 27.08.2017, 12:15
Chociażby to, że Widzew jest bezpośrednim rywalem w walce o awans do II ligi. Chociażby to, że w Tomaszowie mamy szerokie grono kibiców Widzewa. Chociażby to, że cała otoczka wokół meczów Widzewa, atmosfera na trybunach, frekwencja jest ewenementem w skali kraju, a może i świata (zestawiając poziom rozgrywkowy z ilością kibiców i karnetów). Wystarczy, czy dalej trzeba tłumaczyć?
Snarki
Snarki 27.08.2017, 18:54
To że jest bezpośrednim rywalem,zgadzam się, to ze jest super otoczka w około Widzewa,zgadzam się, to że w naszym.mieście duże grono kibiców, jak najbardziej się zgadzam,ale czy to powód żeby w ten sposób reagować na wyniki przeciwników? Myślę że to lekka przesadą,ale to nie mój portal
This is Anfield
This is Anfield 27.08.2017, 18:42
No to choćby ze względu na unikatową atmosferę meczów Liverpoolu rozgrywanych na Anfield Road, chciałbym, aby na tym portalu były obszerne relacje z meczów The Reds. Logiczne, prawda?
27.08.2017, 19:12
Spoko, jesteśmy kibicami Redsów
05.09.2017, 21:09
A pamiętam, jak pan obiecywał, że na tym portalu widzęwa więcej nie będzie;-)
Ewidentnie
Ewidentnie 27.08.2017, 18:54
masz problem... Ale możesz napisać sobie artykuł i wtedy odpowiadać na pytania po co. Ja ci niestety w tym nie pomogę więc do dzieła, pokaż co potrafisz hahaha!
Od
Od 27.08.2017, 11:51
jakichś 40 lat jeden bardzo ważny w piłce nożnej składnik...kibiców.
Na
Na 27.08.2017, 00:50
trybunach znowu 16.tys. To jest magia Widzewa.

Pozostałe