Konkurs fotograficzny w PCAS-ie

  • 04.04.2022, 20:30 (aktualizacja 07.04.2022, 19:15)
  • redakcja
Konkurs fotograficzny w PCAS-ie
Powiatowe centrum Animacji Społecznej organizuje konkurs fotograficzny pn. „Inny punkt widzenia – Wiosna”. Przedsięwzięcie ma na celu promocję fotografii jako sposobu spędzania czasu, możliwość przedstawienia własnego ujęcia otaczającego świata, wyrobienie poczucia estetki, a także prezentację twórczości fotografów – amatorów. Konkurs jest adresowany do młodzieży w wieku 10-18 lat oraz dorosłych i w takich kategoriach będzie oceniany. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową, które dostępne są na stronie internetowej placówki. Każdy uczestnik może zgłosić 2 zdjęcia w dobrej jakości.

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym, myślę już znanym wszystkim, konkursie fotograficznym, którego tematem jest wiosna. To chyba najpiękniejsza i najbardziej wdzięczna do fotografii pora roku. W tym roku rozszerzyliśmy kategorię młodzieżową i zdjęcia do konkursu mogą już składać dzieciaczki od 10 roku życia. Przedmiotem fotografii mogą być wiosenne pejzaże, budząca się do życia przyroda, własne spojrzenie na wiosnę. Inny punkt widzenia daje naprawdę wiele możliwości, a żeby Państwa zachęcić, powiem, że naprawdę mamy wspaniałe nagrody. Serdecznie zachęcam. Prace można składać do 29 kwietnia. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na naszej stronie www.pcastm.pl

Prace będą przyjmowane do 29 kwietnia. Należy je dostarczyć osobiście  do sekretariatu placówki. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie i profilu Fb Powiatowego Centrum Animacji Społecznej, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas „Wielkiej Majówki z PCAS-em”. Honorowy patronat nad konkursem objął starosta tomaszowski, Mariusz Węgrzynowski.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe