Rozmawiali o kulturze

  • 04.05.2022, 11:46 (aktualizacja 05.05.2022, 20:57)
  • redakcja
Rozmawiali o kulturze
28.04.2022 r. Powiatowe Centrum Animacji Społecznej gościło dyrektorów instytucji kultury z powiatu tomaszowskiego oraz przedstawicieli Urzędów Gmin odpowiedzialnych za promocję.

W sali konferencyjnej PCAS odbyło się spotkanie, którego celem było omówienie planu imprez, które będą organizowane w najbliższym czasie na terenie naszego powiatu w oparciu o możliwość współpracy między poszczególnymi GOK-ami. Inicjatywa jest odpowiedzią na zbliżający się Powiatowy Dzień Działacza Kultury, ale już dziś wiemy, że nie jest to ostatnie spotkanie w takiej formule. Wymiana pomysłów, doświadczeń  uświadomiła wszystkim uczestnikom, jak ważne jest wspólne działanie i ile korzyści niesie ono dla odbiorców kultury – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki.   

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aleksandra
Aleksandra 05.05.2022, 08:41
Po co takie spotkanie w ogóle ? Przecież z tego co wiem to oni wszyscy się tam nie lubią !
Ajdejano
Ajdejano 04.05.2022, 16:05
Jestem, po prostu - zszokowany!!! Dlaczego na tym zdjęciu powyżej, nie ma (ku.....) katechety z ryncamy na brzuchu ?!?! Co to, ku...., ma być?!?! Do redakcji (celowo z małej litery): jestem (ku....) oburzony postępowaniem tej waszej redakcji (też - celowo z małej litery) !!!

PS. Umieram z ciekawości, jak te "odgórne", powiatowe zalecenia przyjęli goście z gmin powiatu. Szanowna Redakcjo: właśnie, przy okazji takich "niewinnych" spotkań wielu z Waszych czytelników chciałoby wiedzieć nie tylko o tym, co łaskawie zechciała powiedzieć polityczna (czyli przyjęta przez starostę) dyrektor, ale również i to, co o tym spotkaniu myślą ci z gmin powiatu. Nie było czasu, aby tych ludzi spytać ???
Klu
Klu 04.05.2022, 12:35
taaak znają się zwłaszcza pani asia

Pozostałe