Wiemy kiedy ruszy kąpielisko w Tomaszowie

  • 10.05.2022, 09:42 (aktualizacja 18.05.2022, 11:20)
  • redakcja
Wiemy kiedy ruszy kąpielisko w Tomaszowie
W końcu doczekamy się w Tomaszowie kąpieliska z prawdziwego zdarzenia. Będzie to prawdopodobnie jedyne takie miejsce w naszym powiecie. Bezpieczne, strzeżone z odpowiednią infrastrukturą.

Do tej pory mieliśmy pecha jeżeli chodzi o organizację kąpieliska w naszym mieście. Najpierw przystań nie spełniała odpowiednich norm, później prowadzone były tam prace, a gdy już powstała odpowiednia infrastruktura rozpoczęła się pandemia. Przystań przez wiele miesięcy służyła za kwarantannę co utrudniało organizację kąpieliska. Wcześniej organizowane były co najwyżej miejsca zwyczajowo używane do kąpieli. Te jednak mogły być czynne jedynie 30 dni, co rodziło szereg problemów.

W tym roku w końcu będziemy mieli kąpielisko z prawdziwego zdarzenia. Miasto przygotowało już odpowiednią uchwałę, a radni ją przyjęli. 17.06 oficjalnie wystartuje plaża na przystani. Czynna będzie w godzinach 9-17 do końca wakacji. Niebawem miasto rozpocznie postępowanie, które wyłoni organizację zapewniającą bezpieczeństwo nad wodą, czyli ratowników.

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe