ZAPRASZAMY NA RODZINNY PIKNIK DO CIELĄDZA!

  • 11.05.2022, 12:40 (aktualizacja 13.05.2022, 20:50)
  • redakcja
ZAPRASZAMY NA RODZINNY PIKNIK DO CIELĄDZA!
Już w piątek 13 maja o godzinie 15 odbędzie się kolejny Piknik Województwa Łódzkiego. Tym razem impreza zagości w Cielądzu na terenie Parku Podworskiego. Jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy? Tego dowiesz się dzięki lekturze artykułu.

Program imprezy w Cielądzu

Pikniki Województwa Łódzkiego to seria imprez, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Nie inaczej będzie w Cielądzu. Na uczestników imprezy czeka mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Najmłodsi będą zachwyceni strefą zabaw, którą stworzą m.in. dmuchane zamki. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym do gustu przypadną natomiast występy lokalnych zespołów oraz pyszne jedzenie od Kół Gospodyń Wiejskich. Oprócz lokalnych wykonawców, na scenie w Cielądzu wystąpią również gwiazdy, którymi będą Maciej Smoliński i Miły Pan.

 

Strefa Funduszy Europejskich

Bardzo ważnym punktem każdego z Pikników Województwa Łódzkiego jest Strefa Funduszy Europejskich. Jeżeli myślisz o pozyskaniu dotacji z Unii Europejskiej, to lepiej nie możesz trafić! Dyżurujący podczas Pikniku w Cielądzu eksperci udzielą Ci informacji na wiele tematów. Dowiesz się m.in. tego, w jaki sposób założyć własną firmę oraz jak realizować projekt unijny. Wszystko oczywiście całkowicie bezpłatnie.

 

W ramach Strefy Funduszy Europejskich będzie działał również specjalny punkt dla obywateli Ukrainy. Dzięki skorzystaniu z niego Ukraińcy dowiedzą się, jak mogą szukać pracy na terenie województwa łódzkiego.

 

Pikniki Województwa Łódzkiego

Piknik Województwa Łódzkiego w Cielądzu będzie czwartą w tym roku imprezą z cyklu. Dotychczas odbyły się pikniki w Tumie, Plichtowie i Lutomiersku. Łącznie zaplanowano 22 spotkania, ostatnie odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Więcej informacji na temat cyklu znajdziesz na profilu facebookowym Zmieniamy Łódzkie.  

    

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe