Dzień Mamy z Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

  • 11.05.2022, 14:43 (aktualizacja 13.05.2022, 21:13)
  • redakcja
Dzień Mamy z Powiatowym Centrum Animacji Społecznej
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza wszystkie mamy na obchody najpiękniejszego majowego święta, jakim bez wątpienia jest Dzień Matki. Już w środę, 18 maja, na sali widowiskowej placówki zostanie zaprezentowany spektakl pt. „Czar dla Mamy”. W programie znajdą się najpiękniejsze wiersze i utwory muzyczne dedykowane wszystkim mamom.

 - Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie mamy do spędzenia tego popołudnia z Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. To będzie naprawdę wyjątkowy spektakl i myślę, że każda mama powinna znaleźć czas dla siebie i pozwolić sobie na chwilę relaksu i również wzruszenia, bo nasi podopieczni dołożyli wszelkich starań, by o wszystkie mamy zadbać – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Nasze dzieci i młodzież jak zwykle przygotowały przepiękną scenerię do swoich prezentacji, zarówno oni, jak i instruktorzy dołożyli wszelkich starań, by widowisko zapadło w pamięć. Chcemy, by to był czas dedykowany kobietom, które na co dzień dbają o swoje rodziny, swoich bliskich. Za swoje poświęcenie, za swój trud powinny być doceniane codziennie, a tego zazwyczaj brakuje, więc my chcemy podarować im te piękne chwile tylko dla nich.

Spektakl przygotowały sekcje: wokalna, teatralna i gitarowa pod kierunkiem instruktorów: Katarzyny Rychlik, Joanny Domalik – Dróżdż i Grzegorza Przedbory. Scenariusz i reżyseria: Joanna Domalik – Dróżdż, pomysły etiud do wierszy: Karolina Gajewska, Martyna Stańdo, Kornelia Kawecka, Nadia Gronostaj, Lena Piechna, Piotr Adamiec i Filip Juda. Wokaliści: Florentyna Jaworska, Pola Jaworska, Justyna Sadowska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Dróżdż, Julia Sęk, Łucja Zając, Zuzanna Ignasiak, Julia Stępień, Jakub Stańczyk. Akompaniament: Konrad Ignasiak.

Początek spektaklu o 17.30.             

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe