Zawód który kręci

  • 13.05.2022, 21:08 (aktualizacja 17.05.2022, 15:30)
  • redakcja
Zawód który kręci
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. S. Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim zdobyli I i II miejsce oraz wyróżnienie w konkursie filmowym "Kręci mnie mój zawód" organizowanym przez Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi. Współorganizatorem konkursu był Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce Weronika Łysakowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim - spot promujący zawód fotograf;

II miejsce - Angelika Rzepecka, Oliwia Gradek, Mateusz Broniszewski z ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim - spot promujący zawód:  technik fotografii i multimediów;

Wyróżnienie: Maria Adamska, Roksana Ratajczyk, Wiktoria Lejman, Anna Mieszczankowska, Aleksandra Galewska z ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim - spot promujący zawód: technik fotografii i multimediów.

Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej gali. Uczniowie odebrali gratulacje i nagrody z rąk Waldemara Flajszera - Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz organizatorów konkursu.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe