Z ostatniej chwili: Dni Tomaszowa 2022 jednak się odbędą

  • 16.05.2022, 12:53 (aktualizacja 20.05.2022, 15:33)
  • redakcja
Z ostatniej chwili: Dni Tomaszowa 2022 jednak się odbędą
Nie znamy jeszcze szczegółów, jednak informacja o powrocie Dni Tomaszowa po pandemicznej przerwie jest informacją sprawdzoną. O tym, że Święto Miasta powraca do kalendarza imprez kulturalnych, poinformował dzisiaj, w czasie konferencji prasowej. prezydent Marcin Witko. Znany jest też termin imprezy. Odbędzie się ona w pierwszy weekend lipca. O szczegółach będziemy informować na bieżąco

.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Covid19
Covid19 20.05.2022, 16:42
Covid nas zabije , nie wolno robić imprez masowych.
Na wejściu okazać certyfikat covidowy.
ewr
ewr 27.05.2022, 09:31
kolejny żyjący po szczepieniu
Darek
Darek 20.05.2022, 14:02
Ci co w d...e byli i g...o widzieli zawsze narzekają. To już jest sprawdzone.
Coralgol
Coralgol 19.05.2022, 19:25
To nasze miasto nagle jest takie bogate po pandemii , żeby wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na imprezę miernej jakości? Czy może to będą Dni Pijaństwa -na kredyt?
Ciotka Klotka
Ciotka Klotka 19.05.2022, 07:45
A ja się cieszę ( o ile nie będzie wszędzie grzmiało tylko i wyłącznie disco polo ),to zawsze jest okazja żeby spotkać znajomych których się dawno nie widziało a przy okazji zobaczyć jak nam te 2 lata zmieniły społeczeństwo. Czy będziemy dla siebie milsi czy wręcz przeciwnie 😉
.
. 18.05.2022, 07:37
Impreza dla plebsu.
robert_f
Do malkontentów 18.05.2022, 03:55
Zróbcie lepsze święto. Nikt wam nie broni. Pokażcie, że zrobicie lepiej od włodarzy.
Daj se spokoj
Daj se spokoj 17.05.2022, 12:41
A kogo tak na szybko wynajma ?
Znowu lokalnego dja z opoczna lub zespol lokalny ?
Byly lata przerwy, ludzie nawet z takiej wsi jak Tomaszow smigaja na luxusowe festiwale w polsce za darmo. Openery, orange, meskie granie, poland rock a Wy wywalicie z ludowym zespolrm z unewla ?
Czy jakas p***ka z coverami ?
To lepiej tego nie robic wcale.
Tomek
Tomek 17.05.2022, 10:37
Odezwały się stare, samotne przegrywy, których nikt nigdy nie lubił
X-Men
X-Men 17.05.2022, 07:17
Wybory ?
wyborca
wyborca 17.05.2022, 10:31
Zazdrościsz? jak wiadomo każdy zabiega o strumień gotówki wpływający na konto i cóż w tym złego, hę?
bejc
bejc 16.05.2022, 14:42
To raczej będą Dni Pijanych Dzieci w T M
Mądrala
Mądrala 17.05.2022, 17:54
To ty jak i twoi koledzy niech zajma sie swoimi dzieciakami zamiast zajmowac ogrodki piwne i bedzie po sprawie
emerytka
emerytka 16.05.2022, 17:38
Co roku tak było Błonia zalane uryną i wymiociną, pokolenie róbta co chceta nie dorosło do takich imprez.
rodzic
rodzic 20.05.2022, 06:53
A może -- lepiej oderwać tych młodych od laptopów czy smarfonów, niech się dzieciaki trochę rozerwią!

Pozostałe