Targi Edukacji i Pracy w Focus Mall w Galerii Tomaszów

  • 19.05.2022, 21:37 (aktualizacja 22.05.2022, 17:55)
  • redakcja
Targi Edukacji i Pracy w Focus Mall w Galerii Tomaszów
W najbliższą sobotę, 21 maja w godz. 12-18 w Galerii Tomaszów, odbędą się Targi Edukacji i Pracy dedykowane dorosłym i młodzieży z Polski i z Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia lub zajęć dodatkowych. W wydarzeniu weźmie udział około 15 podmiotów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Wśród wystawców znajdą się agencje pracy tymczasowej i przedstawiciele lokalnych firm. Odbędą się również pokazowe warsztaty oraz zajęcia dla wszystkich odwiedzających.

Targi to doskonała okazja dla wszystkich, którzy poszukują zatrudnienia zarówno tymczasowego, jak i na dłuższy okres. W Galerii Tomaszów na placu głównym obok H&M na odwiedzających czekać będą stanowiska firm, m.in. Häring, dwie agencje pracy tymczasowej oraz stoiska szkół. Agencje pracy będą prezentować oferty pracy w województwie łódzkim, zapewnią pomoc w tłumaczeniach, znalezieniu zakwaterowania, a nawet przedszkola dla dzieci. Przy wielu stanowiskach będą też osoby znające język ukraiński.

„Targi pracy to ważne wydarzenie dla wielu mieszkańców naszego miasta i okolic, zarówno tych którzy mieszkają tu od dawna, jak i nowych, w tym osób przyjeżdżających z Ukrainy. Zapraszamy też świeżo upieczonych maturzystów i studentów, którzy poszukują pracy na okres wakacji. Niezależnie czy ktoś szuka pracy czasowej czy też na dłużej warto odwiedzić stoiska w Galerii Tomaszów w sobotę. Będzie można zapoznać się z wieloma ofertami, otrzymać porady i wsparcie nie tylko w znalezieniu pracy, ale też miejsca zamieszkania czy opieki nad dziećmi na czas pracy” – komentuje Olga Wiernicka, Area Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Targi mogą być dobrą okazją dla wszystkich, którzy planują swoje dalsze wykształcenie. Szkoły, które wezmą udział w targach chętnie zaproszą do siebie także uczniów z Ukrainy. Poza stoiskami oferującymi wsparcie w znalezieniu pracy w galerii prowadzone będą także pokazy sportowe oraz zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych, takie jak: zajęcia z robotyki, zumby, tańca oraz aikido. Będzie można też wziąć udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe