Bezpieczne przedszkolaki

  • 22.05.2022, 09:06 (aktualizacja 24.05.2022, 21:22)
  • redakcja
Bezpieczne przedszkolaki
20 maja w Przedszkolu nr 7 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 odbył się V Międzyprzedszkolny Konkurs "Bezpieczny Przedszkolak".

Przybyłych uczestników powitały: dyrektor Ewa Goździk - Szczepańska i wicedyrektor Kinga Chachuła. Przedszkolaki zmierzyły się z różnymi konkurencjami: układały puzzle, dopasowywały numery alarmowe, określały czy zdania są prawdziwe czy fałszywe, liczyły sylaby i głoski w podanych wyrazach. Po części teoretycznej na uczestników czekały zadania na Miasteczku Ruchu Drogowego.

Dzieci miały za zadanie przejechać wyznaczoną trasę, zwracając uwagę na znaki drogowe. Kolejnymi konkurencjami była jazda slalomem między pachołkami i zjazd strażaka na placu zabaw. Uczestników oceniali przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji oraz Straży Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

W oczekiwaniu na wyniki na dzieci czekał poczęstunek oraz zabawy przy tablicy interaktywnej. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce - Przedszkole nr 7  - Piotr Lubicki

II miejsce - Przedszkole nr 12 -  Bartosz Idzikowski

III miejsce - Przedszkole nr 14 -  Amelia Łaska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspaniałą zabawę.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe