Ruszył bezpłatny tor wrotkarski w Galerii Tomaszów

  • 24.05.2022, 21:26 (aktualizacja 27.05.2022, 11:27)
  • redakcja
Ruszył bezpłatny tor wrotkarski w Galerii Tomaszów
Od 23 maja do 4 czerwca, w godz. 12.00 – 20.00 w Galerii Tomaszów można skorzystać z prawdziwego, profesjonalnego toru wrotkarskiego. Na małych i dużych pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!  W dniach 1 do 4 czerwca dodatkowo będzie można wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać wrotki dla dorosłego lub dla dziecka.

Dziś w Galerii Tomaszów na placu głównym przy H&M ruszył profesjonalny, mobilny tor wrotkarski, z którego korzystać będzie można prawie dwa tygodnie, aż do 4 czerwca (sobota). Wszyscy fani wrotek mają do dyspozycji 150 kwadratowych toru do jazdy, który wyłożony jest specjalną, bezpieczną nawierzchnią. To ukłon w stronę tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z tym sportem i obawiają się o upadek. Tor jest czynny codziennie w godzinach 12.00-20.00 (poza niedzielą niehandlową).

„Wiosenno-letnia pora sprzyja aktywnościom sportowym. Przed wyruszeniem na wrotkach i rolkach w teren warto skorzystać z bezpiecznego toru, który pomoże nauczyć się jazdy lub przypomnieć sobie dawne tricki. Zapraszamy zarówno małych i dużych wrotkarzy. To także świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka” – podkreśla Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

Na miejscu organizator zapewnia wrotki, kaski oraz ochraniacze, które są kontrolowane i dezynfekowane po każdym użyciu. Można również korzystać z własnego sprzętu do jazdy, zarówno wrotek, jak i rolek. Początkujący mają okazję stawiać swoje pierwsze kroki na 8. kółkach pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Korzystanie z wrotkarni jest bezpłatne. Dodatkowo w dniach od 1 do 4 czerwca będzie można wystartować w konkursie i wygrać wrotki dla dorosłego lub dziecka. Każdy kto zrobi zakupy za min. 50 zł, zarejestruje paragon w aplikacji Sezam i Punkcie Obsługi Konkursu przy wrotkarni oraz wykona zręcznościowe zadanie konkursowe, weźmie udział w konkursie. Wyniki zostaną ogłoszone 6 czerwca na profilu Facebooka galerii.

Miłośnicy wrotkarskiej zabawy będą mogli także uczestniczyć w licznych aktywnościach, m.in. w slalomie na wrotkach i przejazdu pod tyczką. W planach jest także organizacja zawodów drużynowych, podczas których ważne będą nie tylko indywidualnie umiejętności wrotkarzy, ale również dobra organizacja pracy zespołowej.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe