Konkurs na logo rozstrzygnięty

  • 27.05.2022, 19:48 (aktualizacja 31.05.2022, 18:43)
  • redakcja
Konkurs na logo rozstrzygnięty
W poniedziałek, 23 maja 2022 roku, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się podsumowanie konkursu, jaki ogłosił Łódzki Kurator Oświaty na logo Kuratorium.  

Kamila Mosiężnik – dyrektor ZSP nr 6 powitała zaproszonych na uroczystość gości, wśród których byli: Waldemar Flajszer – Łódzki Kurator Oświaty, Tomasz Trzaskacz – dyrektor Delegatury Łódzkiego Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim, Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, Beata Stańczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej i Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim.

 Udział w konkursie wzięło osiem uczennic z Liceum Plastycznego, które wchodzi w skład ZSP nr 6. Prace oceniało jury w składzie: Krystyna Urbanowicz–Dudek, Alicja Antosik, Monika Sawińska, Wiktor Polak i Jakub Maciejek, wyłoniło laureatów konkursu. Zwyciężyła Dominika Latocha i to jej logo będzie umieszczane od teraz na wszystkich dokumentach Kuratorium Oświaty w Łodzi.

II miejsce zajęła Patrycja Pacyniak, III – Katarzyna Smyk, a wyróżnienie otrzymała Sonia Latocha.

Uroczystość uświetnił występ Karoliny Zalewskiej, której akompaniował na gitarze nauczyciel szkoły – Adam Tataradziński. Uroczystość poprowadziły Aleksandra Kwaśniak i Aleksandra Zielińska.

 

 

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mona
Mona 27.05.2022, 22:18
Zwyciężyła Dominika Papiernik

Pozostałe