Już o 17:00 drugi pojedynek Lechii w tym sezonie ligowym

  • 12.08.2017, 12:57
  • Mariusz Strzępek
Odpowiednio przygotowani i bardzo zmotywowani do Zambrowa wyjechali przed południem piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Dzisiaj (sobota – 12 sierpnia) o godzinie 17:00 zielono-czerwoni zmierzą się na Podlasiu z Olimpią Zambrów. Tomaszowianie wolny mieli tylko poniedziałek. Od wtorku do piątku trenowali raz dziennie.

Taka sama kadra meczowa pojechała do Zambrowa jaka została powołana przez trenera Bogdana Jóźwiaka na pierwszy mecz przy Nowowiejskiej 9/27 z Legią II Warszawa. Najważniejszą informacją jest to, że szkoleniowiec będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Nikt nie narzeka na urazy, a atmosfera w zespole jest bardzo dobra.

 

Kadra Lechii na mecz z Olimpią Zambrów: Patryk Grejber, Dawid Kędra, Mateusz Klakla, Paweł Magdoń, Kamil Cyran, Przemysław Orzechowski, Patryk Jakubczyk, Piotr Kornacki, Łukasz Bocian, Artur Golański, Wiktor Żytek, Kamil Szymczak, Krystian Kolasa, Kamil Lewiński, Marcin Mirecki, Tomasz Płonka, Jakub Rozwandowicz, Adam Patora.

 

Źródło: Lechia1923.pl

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Idiot
Idiot 13.08.2017, 14:39
LECHIA&WIDZEW w tomaszowie!!!!ale sa debile co muszą mieszać
Wchodzimy do II ligi!
Wchodzimy do II ligi! 12.08.2017, 19:11
Lechia pokazała spadkowiczowi z II ligi miejsce w szyku. Nam Smuda niepotrzebny, abyśmy rządzili w naszej grupie III ligi!
Potrzebny
Potrzebny 12.08.2017, 23:48
jest stadion, żeby móc grać w II lidze, a Smuda raczej nie ma tego problemu i wygrywa. Znowu się
znafco pomyliłeś.
Wchodzimy do II ligi!
Wchodzimy do II ligi! 12.08.2017, 14:15
Mecz w zambrowie to dobra okazja, aby powiekszyć przewagę nad mocno przereklamowanym klubem z przedmieść Łodzi, który będzie miał duże problemy, żeby choćby zremisować ze Świtem.

Pozostałe