Rodzinnie, aktywnie i na wesoło

  • 15.06.2022, 13:18
  • redakcja
Rodzinnie, aktywnie i na wesoło
 14 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim miało miejsce niecodzienne wydarzenie – festyn szkolny pod hasłem „Moja rodzina to fajna drużyna”. Uczestniczyła w nim cała społeczność szkolna – dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przybyłych gości przez  Dyrektor Zespołu, która wprowadziła zebranych w radosną atmosferę.

Podczas imprezy wszyscy mieli okazję obejrzeć występy  taneczne zaprezentowane przez uczniów klas trzecich oraz grupę taneczną z klas szóstej, siódmych i ósmych.

W myśl hasła „To się ceni, to się liczy, tutaj każdy chętnie ćwiczy” można było wziąć udział w różnorodnych konkurencjach i zabawach sportowych na wesoło, np. skoki w workach, rzut beretem, tor przeszkód, rzut do kosza. Niewątpliwie dostarczyły one mnóstwa wrażeń i umożliwiły wzięcie udziału w losowaniu nagród.

Wielką atrakcją popołudnia były wspólne tańce, które wywołały niesamowite emocje. Niemało śmiechu towarzyszyło też zabawom, w których uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami, np. szukanie domku, przeciąganie liny, „szczur”.

Uczestników festynu rozweselał także Miś Strażnik, który bardzo chętnie brał udział w przygotowanych konkurencjach.

W międzyczasie można było skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców.

Wiele radości przyniosły dzieciom także atrakcje przygotowane przez Hufiec ZHP w Tomaszowie Mazowieckim: zaplatanie kolorowych warkoczyków, tatuaże i malowanie twarzy.

Bez wątpienia wata cukrowa i popcorn okazały się smacznymi przekąskami.

Nad zabezpieczeniem medycznym festynu czuwał Harcerski Klub Ratowniczy „Cordis”.

Z całą pewnością ten dzień dostarczył wszystkim wspaniałych i niezapomnianych wrażeń. Dowiódł, że nauczyciele, uczniowie i ich rodzice potrafią integrować się przy wspólnej zabawie i stanowią zgraną drużynę.

redakcja_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe