Widzew rozegrał sparing z Lechią

  • 06.07.2017, 00:26
  • Sport.TM
Piłkarze Lechii rozegrali swój pierwszy sparing w przerwie letnie. Na boisku w Gutowie Małym podopieczni Bogdana Jóźwiaka zmierzyli się z Widzewem Łódź.

W zespole Lechii obejrzeliśmy kilka nowych twarzy. Na murawę wybiegli m.in. Piotr Kornacki, Tomasz Płonka, Konrad Paterek. Damian Michalski, oraz Patryk Jakubczyk.

 

Obok wymienionych zawodników, w drugiej połowie zaprezentowały się dwa nowe nabytki klubu: Adam Patora, oraz Artur Golański.

 

Mecz utrzymywany na prośbę Widzewa w tajemnicy - ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1.

 

W 79 minucie po bramce Sebastiana Olczaka Widzewe objął prowadzenie 1:0. Na odpowiedź czekaliśmy do 89 minuty, kiedy to do siatki trafił Kamil Cyran.

 

 

 

Sport.TM

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rks
Rks 06.07.2017, 12:35
Popieram przedmówców.Jak w meczu Widzew-Lechia padła bramka to było "gooooooooool Przemek Rodak!!!"
Co to jest,portal naszałódź?Co to za radość i optymizm?Owszem szanuje Widzew za ich wyniki,osiągnięcia,ilość kibiców itd.Jeśli ktoś jest Tomaszowianinem,a mimo to jest w meczu z Lechią za Widzewem to niech sobie będzie-nie moja brocha.Ale na stronie nasztomaszów osoba zajmująca się sportem powinna raczej skupić się na tym co "tomaszowskie" bo to jest portal publiczny i mnie akurat bramka Przemka Rodaka-kimkolwiek jest,nie ucieszyła.Kibicuje Lechii i gole strzelane przez rywali raczej nie dają radości..nawet jeśli jest to tak lubiany w naszym mieście Widzew.
Kers
Kers 06.07.2017, 07:45
Jak to jest nasz lokalny , tomaszowski portal to chyba w tytule powinno być że to Lechia rozegrała sparing z jakimś tam widzewem
Lokalny
Lokalny 06.07.2017, 08:40
to nie znaczy zaściankowy. Szacunek to też za trudne słowo?

Pozostałe