Zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców WSZYSCY RAZEM

  • 16.08.2018, 19:15
  • Joanna Sztymelska
Zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców WSZYSCY RAZEM
Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że w naszym powiecie zarejestrowany został pierwszy Komitet Wyborczy Wyborców. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Piotr Waldemar Kagankiewicz. Komitet Wyborczy Wyborców WSZYSCY RAZEM powstał w celu zgłoszenia kandydatów na radnych w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października 2018 roku.

 

 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 20.08.2018, 16:15
Ponieważ ten z mojego pierwszego wpisu nie chce beknąć słowa, to mój dopisek będzie następujący:
ja nie wychwalam p. Kagankiewicza za to, że co jakiś czas zmienia opcje, ale za to, że w dążeniu do uzyskania maksymalnych plusów w wyborach, wymyśla takie różne "wygibusy", że Jego wynik jest zawsze do przodu.
To jest taka sama wiocha, jak wiocha jego przeciwników i jak ogólnopolska wiocha wszystkich lokalnych, tzw. "kumitetów wyborcych" . Z wyborami samorządowymi, w porównaniu z innymi krajami, to my Polacy, jesteśmy daleko w ...... lesie.

Gdzie ja mogę poczytać samorządowe (nie partyjne deklaracje polityczne) programy wyborcze: kandydatów na radnych, kandydatów na wójtów, burmistrzów, prezydentów ?! Pożyjemy - zobaczymy !!!
Ajdejano
Ajdejano 18.08.2018, 14:02
No to, może zacznę ja: Piotr Kagankiewicz , jak zwykle, w okresie wyborczym, jest aktywny. Ta Jego aktywność popłaca, bo robi to dobrze. Jego dawni koledzy z tomaszowskiego zaścianka - juz dawno przepadli, albo są jakimiś lokalnymi, nic nie znaczącymi "miśkami" .

A Panu Kagankiewiczowi, na którego też kiedyś wybrzydzałem (pozdrowienia dla Jasia z Jakubowa - kolegi Pana K.), doradzam: tak trzymać i pier... te wszystkie porąbane, lokalne partie - sitwy. To jest kupa dziada - bez zelówek.

PS. Jasiu: przecież wiesz, kim jestem (oczywiście od Kagana za pośrednictwem Admina). Mało tej wódy wychlaliśmy kiedyś w jednym przedsiębiorstwie ?
Możesz się odezwać - kmiocie !!!

Pozostałe