Spotkali Adama Nawałkę

  • 23.06.2017, 15:53
  • Mariusz Strzępek
Spotkali Adama Nawałkę
Podopieczni Akademii Piłkarskiej Las Vegas z rocznika 2009 wraz z Trenerem Radosławem Wilczyńskim oraz rodzicami mieli możliwość udać się dnia 22.06.017 r. do Kielc na mecz Młodzieżowej Reprezentacji Polski z Anglią w ramach Mistrzostw Europy U-21 odbywających się w Polsce.

Klub zorganizował dla młodych adeptów piłki nożnej niespodziankę za wygrany turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dla dzieci było to bardzo duże przeżycie móc kibicować ma stadionie pełnym kibiców oraz podziwiać nasze piłkarskie gwiazdy.

 

Jednym z wydarzeń, które zapadnie na długo w pamięci młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Las Vegas będzie spotkanie z Trenerem Reprezentacji Polski Adamem Nawałką, który chętnie zamienił kilka słów z naszymi chłopcami. Po zrobieniu pamiątkowej fotografii, Trener przybił ze wszystkimi „piątkę” i również udał się na mecz.

 

Wyjazd na pewno długo pozostanie w głowach nie tylko dzieci, lecz również Trenera oraz rodziców.

 

Obecni na meczu pragną bardzo serdecznie podziękować Zarządowi Klubu Piłkarskiego RKS LECHIA 1923 na czele z prezesem Panem Michałem Goździkiem za możliwość uczestniczenia w meczu Reprezentacji Polski U-21.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe